Rezultate te kerkimit per termin: +Vizion

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.223Z

Hiqet sinjali i Vizion Plusit në Shkodër

Faturat paguhen, energjia pritet pas transmetimit të “Topallit” Shkodër - Sinjali i televizionit “Vizion plus” në Shkodër është ndërprerë në mënyre arbitrare për disa orë, duke lënë në terr informativ dhjetëra e mijëra banorë të kësaj zone. Vendimi absurd është ndërmar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.689Z

Apartamenti 2XL, sukses në Vizion Plus

Apartamenti 2XL është një program inovativ, unik në llojin e vet, që është prezantuar nga Tring Digital dhe Vizion Plus për herë të parë për publikun Shqiptar. Një format televiziv ku aktorët nuk kanë scripte apo një skenar të parashkruar, e vetmja gjë që ata njohin mirë është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.998Z

Newcastle - Benfica - Sot ne Vizion Plus

Newcastle - Benfica - Sot ne Vizion Plus E enjte 11 Prill 2013 0000 Newcastle - Benfica - Te enjten ne Vizion PlusSot ne Vizion Plus ndeshja e kthimit e perballjes mes shqiponjave te Benfikes dhe ishulloreve te Newcastle Djemte e Jorge Jesus ne leter duket se kane hedhur nje hap te rendesishem d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.142Z

Shopping Night ne Vizion Plus

brbrshte mesnate ne Europian Trade Center Aty nis rrugetimi i tre konkurrenteve qe kane marre ne dore celesat e dyqaneve te kesaj qendre per pak minutabr Kane shume pak kohe qe te zgjedhin veshjen makijazhin dhe aksesoret e duhur per triumfuar ne nje gare ku kryefjala eshte imazhi i perkryer ne even

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.930Z

Sot Mes dy dashurish ne Vizion Plus

var fbShare url httpvizionplusalsot-mes-dy-dashurish-ne-vizion-plussize smallbrbrGjithmone serialet kane qene nje nder pikat e forta te suksesit ne ekranin e Vizion Plus por prisni ende nuk keni pare asgje Ashtu sikurse dhe eshte paralajmeruar se shume shpejte do te niste nje super premiere sot esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.158Z

Sondazhi i KKRT-së, Vizion Plus, televizioni më profesional

Vizion Plusi është shpallur televizioni më profesional, më i ekuilibruari dhe më i paanshmi me edicionet informative dhe programacionin gjatë vitit 2007. Vlerësimi është bazuar në monitorimet që ka bërë Këshilli Kombëtar i Radios dhe Televizionit gjatë vitit që kaloi. Në raportin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.200Z

My Living edhe ne Vizion Plus

brbr12 takimet e para te My Living rezultuan nje rrugetim shume i suksesshem per Brunen dhe Xhanin Arti kultura dizajni dhe nje jete e mbushur plot ngjyra mbeten boshti i ketij emisioni te perjavshem qe nis kete te shtune ne Vizion Plus dhe ne platformen Tring Me te njejtet protagoniste me grimca pl

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama