Rezultate te kerkimit per termin: +Vizion

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.142Z

Shopping Night ne Vizion Plus

brbrshte mesnate ne Europian Trade Center Aty nis rrugetimi i tre konkurrenteve qe kane marre ne dore celesat e dyqaneve te kesaj qendre per pak minutabr Kane shume pak kohe qe te zgjedhin veshjen makijazhin dhe aksesoret e duhur per triumfuar ne nje gare ku kryefjala eshte imazhi i perkryer ne even

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.930Z

Sot Mes dy dashurish ne Vizion Plus

var fbShare url httpvizionplusalsot-mes-dy-dashurish-ne-vizion-plussize smallbrbrGjithmone serialet kane qene nje nder pikat e forta te suksesit ne ekranin e Vizion Plus por prisni ende nuk keni pare asgje Ashtu sikurse dhe eshte paralajmeruar se shume shpejte do te niste nje super premiere sot esh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.158Z

Sondazhi i KKRT-së, Vizion Plus, televizioni më profesional

Vizion Plusi është shpallur televizioni më profesional, më i ekuilibruari dhe më i paanshmi me edicionet informative dhe programacionin gjatë vitit 2007. Vlerësimi është bazuar në monitorimet që ka bërë Këshilli Kombëtar i Radios dhe Televizionit gjatë vitit që kaloi. Në raportin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.200Z

My Living edhe ne Vizion Plus

brbr12 takimet e para te My Living rezultuan nje rrugetim shume i suksesshem per Brunen dhe Xhanin Arti kultura dizajni dhe nje jete e mbushur plot ngjyra mbeten boshti i ketij emisioni te perjavshem qe nis kete te shtune ne Vizion Plus dhe ne platformen Tring Me te njejtet protagoniste me grimca pl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.826Z

Rikthehet emisioni Next ne Vizion Plus

brbrNext emisioni i te rinjve ne Vizion Plus sapo ka nisur rrugetimin per te sjelle tek publiku cdo pasdreke me shume informacion mbi te rejat me te fundit nga muzika teknologjia dhe bota e spektaklit Ne kete sezon te gjashte Next vjen ne Vizion Plus plot risi duke nisur qe nga prezantimi Bukuroshj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.537Z

Rikthehet Al Pazar ne Vizion Plus

brbrKy eshte teatri i humorit ne Vizion Plus Kete te shtune do te njiheni me nje Al Pazar te ri ne dukje me modern me vitrina te reja por me te njejtin mision te kenaqe shijet e publikut qe ne fund te javes kerkon humorin ne cdo ngjarje te aktualitetit ne Shqiperi Ne kete sezon te ri spektakli i hu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.399Z

Agron Llakaj braktis TV Klanin për Vizion Plus

Share Moderatori dhe humoristi Agron Llakaj do të largohet nga TV Klan, bën të ditur Bluetooth. Prej një viti e gjysëm ai drejtonte emisionin Kush do të bëhet milioner. Sipas suplementit të GSH, mësohet se Llakaj do të shkojë tek Vizion Plus, për të drejtuar një emision tjetër, por

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama