Rezultate te kerkimit per termin: +Vizita

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.332Z

Vizita Hariri mberrin ne Iran

Kryeministri libanez Saad Hariri mberriti ne Iran ku nisi nje vizite zyrtare 2 ditore ne perpjekje per te permiresuar marredheniet mes dy vendeve. Sipas medias shteteorre iraniane kjo eshte vizita e pare e Hairirt si kryeminister ne Republiken Islamike dhe vjen vetem 1 muaj nga vizita e p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.710Z

Vizita në kompaninë me 700 punonjëse

Rama në Krujë Kërkesat e fasonëve po i kthejmë në plan masash Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministri i Zhvillimit Ekonomik, Arben Ahmetaj, zhvilloi dje një vizitë në Krujë, ku u njoh nga afër me zhvillimet e industrisë fasone në këtë zonë. Ai vizitoi një fabrikë këpucës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.213Z

"Sigal"/ "Klinikë lëvizëse", vizita shëndetësore falas

Një klinikë lëvizëse u jep mundësi qytetarëve që të kryejnë vizita shëndetësore falas. Një kompani sigurime ka zgjedhur një mënyrë mjaft origjinale, një furgon me të gjitha pajisjet shëndetësore brenda do të udhëtojë nëpër Shqipëri duke u dhënë mundësi shumë personave t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.470Z

Vizita e ministrit të Jashtëm maqedonas

Miloshoski viziton zyrtarisht sot Kosovën Me ftesë të ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Skënder Hyseni, ministri i Jashtëm i Maqedonisë, Antonio Miloshoski, do të vizitojë sot Prishtinën. Përveç me homologun e tij, ministrin e Jashtëm të Kosovës, Skënder Hyseni, ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.106Z

Vizita boshe e Vuçiçit

Dy fejesa politike, dy shkëmbime unazash, por ende asnjë firmë, asnjë marrëveshje e asnjë perspektivë për zgjidhjen e problemeve mes dy shteteve. Edhe njohja e diplomave është premtuar dy herë nga Edi Rama, por prapë u gënjye, sepse Vuçiçi s'pranon ta firmosë njohjen, prandaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.018Z

Vizita e kryediplomatit në Greqi

Bushati-Papulias: Frymë pozitiviteti për gjetjen e zgjidhjeve për çështjet Në ditën e parë të vizitës që po zhvillon në Athinë, ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, u prit në një takim nga Presidenti Karolos Papulias. Marrëdhëniet greko-shqiptare janë strategjike dhe mja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.961Z

Shkelzen Berisha Vizita show mediatik

e Marte 11 Nentor 20141150 am p classwp-caption-text Shkelzen BerishabrbrDjali i ish-kryeministrit Sali Berisha e ka quajtur viziten e Edi Rames ne Beograd nje show mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmeruar Show i sforcuar mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmerua

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama