Rezultate te kerkimit per termin: +Vizita

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.213Z

"Sigal"/ "Klinikë lëvizëse", vizita shëndetësore falas

Një klinikë lëvizëse u jep mundësi qytetarëve që të kryejnë vizita shëndetësore falas. Një kompani sigurime ka zgjedhur një mënyrë mjaft origjinale, një furgon me të gjitha pajisjet shëndetësore brenda do të udhëtojë nëpër Shqipëri duke u dhënë mundësi shumë personave t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.470Z

Vizita e ministrit të Jashtëm maqedonas

Miloshoski viziton zyrtarisht sot Kosovën Me ftesë të ministrit të Punëve të Jashtme të Kosovës, Skënder Hyseni, ministri i Jashtëm i Maqedonisë, Antonio Miloshoski, do të vizitojë sot Prishtinën. Përveç me homologun e tij, ministrin e Jashtëm të Kosovës, Skënder Hyseni, ministri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.106Z

Vizita boshe e Vuçiçit

Dy fejesa politike, dy shkëmbime unazash, por ende asnjë firmë, asnjë marrëveshje e asnjë perspektivë për zgjidhjen e problemeve mes dy shteteve. Edhe njohja e diplomave është premtuar dy herë nga Edi Rama, por prapë u gënjye, sepse Vuçiçi s'pranon ta firmosë njohjen, prandaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.018Z

Vizita e kryediplomatit në Greqi

Bushati-Papulias: Frymë pozitiviteti për gjetjen e zgjidhjeve për çështjet Në ditën e parë të vizitës që po zhvillon në Athinë, ministri i Punëve të Jashtme, Ditmir Bushati, u prit në një takim nga Presidenti Karolos Papulias. Marrëdhëniet greko-shqiptare janë strategjike dhe mja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.961Z

Shkelzen Berisha Vizita show mediatik

e Marte 11 Nentor 20141150 am p classwp-caption-text Shkelzen BerishabrbrDjali i ish-kryeministrit Sali Berisha e ka quajtur viziten e Edi Rames ne Beograd nje show mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmeruar Show i sforcuar mediatik per te mbuluar deshtimin e paralajmerua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.273Z

Thaci Vizita e Rames e rendesishme

e Shtune 18 Tetor 20141218 pm Kreu i Qeverise se Kosoves Hashim Thaci ka vleresuar se Kryeministri i Shqiperise Edi Rama perfaqeson nje shtet anetar te NATO-s qe kurre nuk do te lejoje rrezikimin e shqiptareve ne Ballkan prandaj edhe nuk ka arsye te frikesohet nga dialogu dhe vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.703Z

Nis sot vizita e Papes ne Britani

Do te nise diten e sotme vizita e Papes Benedikt XVI ne Britanine e Madhe ku i eshte rezervuar nje pritje me te gjitha nderimet zyrtare pavaresisht protestave te disa grupeve ne lidhje me qendrimet e Vatikanit mbi homoseksualet dhe abortin. Mijera njerez pritet te zbrazen ne rruget e Edin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama