Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhja

Total: 6602
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.195Z

Vjedhja e naftës, dyshohen tetë policë

Shkon në tetë numri i policëve që janë ndaluar nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm i policisë së Fierit për vjedhje karburanti në Kombinatin e Përpunimit të Thellë të Naftës (KPTHN) Ballsh. Ndërkohë që struktura e SHKB-së deklaron se nga hetimet ka rezultuar se gjatë periudh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.741Z

Vjedhja e bankës në ish-Bllok, alarmi ra tre herë

Vjedhja e filialit të një banke të nivelit të dytë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë në gushtin e vitit të kaluar, mund të cilësohet si vjedhja më e zhurmshme e bërë ndonjëherë, por që nuk u arrit të zbulohej në kohë. Të paktën këtë konkluzion mund të nxjerrësh pas dëshm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.185Z

VIDEO/ Vjedhja spektakolare te Vasil Shanto, ia merr celularin teksa fliste

Në kryqëzimin e rrugës Vasil Shanto në Tiranë ka ndodhur një vjedhje. Personi të cilit i ka ndodhur vjedhja, dërgoi videon e kapur nga kamerat e sigurisë te Jetaoshqef. Po të shikoni me vëmendje në fillim duket një djalë ezmer që po ecën në rrugë. Më pas ai ndalon për të ble

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.105Z

Vjedhja e thesarit, ndahet çështja për Elivar Golemin

Gjykata e Tiranës ka pranuar 10 kërkesat për gjykim të shkurtuar, si dhe ka ndarë çështjen për ish-inspektoren e Përgjithshme e Bankës së Shqipërisë, në lidhje me gjykimin ndaj 15 të pandehurve që akuzohen për skandalin e vjedhjes së 713 milionë lekëve nga Banka e Shqipërisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:00.483Z

Braçe: Asnjë kompensim nga vjedhja e energjisë

Deputeti Erion Braçe u shpreh se deri më tani asnjë faturë nuk është kompensuar nga ana e kompanisë në fjalë. Deputeti opozitar ka shpjeguar mediat me shifra vjedhjet e energjisë, që sipas tij arrijnë në 4 miliard lekë të vjetra. Sipas tij, 800 milion lekë të vjetra, i ka marrë “

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.089Z

Vjedhja, vepra më e përhapur në Gjirokastër

GJIROKASTËR- “Vjedhja” është vepra penale më e përhapur në rrethin e Gjirokastrës, e ndjekur nga “Kalimi i paligjshëm i kufirit” dhe “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”. Kështu rezulton në bazë të shifrave të publikuara nga Gjykata e Shkallës së Pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.379Z

Vjedhja e Thesarit, sot masae sigurisë ish-drejtorit Çollaku

Të tjera rreth shkrimit Këshilli Mbikqyrës 'shpëton' nga shkarkimi Fullanin BSH: Mohojmë propozimin për shkarkim Si largohet, dorëhiqet dhe shkarkohet Fullani Ish-drejtori i thesarit, i afërmi i Fullanit në pranga Qeveria: Krim në BSH, ndëshkim shembullor Punëtorët e thesari

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama