Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhja

Total: 6602
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.859Z

Basha: Marrëveshja sekrete me CEZ, vjedhja e shekullit (VIDEO)

Kreu i PD-së, Lulzim Basha, e ka cilësuar si vjedhjen e shekullit marrëveshjen e qeverisë me kompaninë çeke CEZ. Sipas tij, kemi të bëjmë me një akt criminal. Për këtë arsye Basha ka kërkuar nga deputetët e mazhorancës që të mos e votojnë në Kuvend këtë marrëveshje. Bëhet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.532Z

Rifat Dajti, sjell romanin "Vjedhja e të vdekurve"

"Vjedhja e të vdekurve", titullohet romani më i ri i gazetarit dhe shkrimtarit shkodran, Rifat Dajti, i cili është një roman që trajton marrëdhëniet mes Shqipërisë dhe Greqisë . Autori Rifat Dajti ka sjellë në duart e lexuesve një përmbledhje me ngjarje, histori dhe ndjenja të përz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.641Z

Vjedhja e energjisë, arrestohen 9 pronarë biznesesh

Policia e Durrësit ka njoftuar arrestimin e 9 pronarë biznesesh për vjedhje të energjisë elektrike. Mësohet se shtetasit e arrestuar kanë biznese në Durrës, Kavajë dhe Shijak. Gjithashtu, është arrestuar edhe një punonjës i OSHEE-së në Kavajë për shpërdorim detyre. Ndërkohë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.869Z

Dje, vjedhja e njëzetepestë në 40 ditë

Një ditë po, një ditë jo. Ky është intensiteti i vjedhjeve në Qarkun e Elbasanit për këtë vit. Rastet e fundit janë shënuar natën e së dielës në qytetin e Cërrikut, me vjedhjen me thyerje të një bizhuterie dhe pike të këmbimit valutor, si dhe një dyqani ushqimor. Hajdutët, end

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.259Z

Vjedhja e thesarit, dorëzohetÇollaku, burri i mbesës së Fullanit

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Vjedhja e BSH, do pyeten gjithë drejtorët, përfshirë dhe Fullanin Vjedhja e BSH, paratë kalojnë me blinda,por Bitraj i nxori nën rroba Vjedhja e thesarit, BSH:Vijojmë bashkëpunimin me Prokurorinë Vjedhja në BSH, Gjykata: Burg 6 punonjësve dhe nipit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.624Z

Vjedhja e BSH, do pyeten gjithëdrejtorët, përfshirë dhe Fullanin

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Vjedhja e thesarit, 5 anëtarë komisioni të dyshuar kryesorë Vjedhja e thesarit, 3 vjet asnjë audit për paratë, hetohet drejtori Prokurori:Bitraj nuk i linte në bizhoz i investoi në pasuri të paluajtshme Si u vodh thesari i BSH, morën 600 mln lekë...dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.762Z

Vjedhja e energjisë, 9 persona në pranga

Ka vijuar puna e përbashkët e Policisë  së Shtetit dhe OSHEE-së në të gjithë vendin për evidentimin dhe vënien para drejtësisë të autorëve të vjedhjes së energjisë elektrike, si dhe për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme të energjisë elektrike. Policia bën të ditur se, gja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama