Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhja

Total: 6603
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.641Z

Vjedhja e energjisë, arrestohen 9 pronarë biznesesh

Policia e Durrësit ka njoftuar arrestimin e 9 pronarë biznesesh për vjedhje të energjisë elektrike. Mësohet se shtetasit e arrestuar kanë biznese në Durrës, Kavajë dhe Shijak. Gjithashtu, është arrestuar edhe një punonjës i OSHEE-së në Kavajë për shpërdorim detyre. Ndërkohë q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.869Z

Dje, vjedhja e njëzetepestë në 40 ditë

Një ditë po, një ditë jo. Ky është intensiteti i vjedhjeve në Qarkun e Elbasanit për këtë vit. Rastet e fundit janë shënuar natën e së dielës në qytetin e Cërrikut, me vjedhjen me thyerje të një bizhuterie dhe pike të këmbimit valutor, si dhe një dyqani ushqimor. Hajdutët, end

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.259Z

Vjedhja e thesarit, dorëzohetÇollaku, burri i mbesës së Fullanit

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Vjedhja e BSH, do pyeten gjithë drejtorët, përfshirë dhe Fullanin Vjedhja e BSH, paratë kalojnë me blinda,por Bitraj i nxori nën rroba Vjedhja e thesarit, BSH:Vijojmë bashkëpunimin me Prokurorinë Vjedhja në BSH, Gjykata: Burg 6 punonjësve dhe nipit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.624Z

Vjedhja e BSH, do pyeten gjithëdrejtorët, përfshirë dhe Fullanin

Të tjera rreth shkrimit VIDEO Vjedhja e thesarit, 5 anëtarë komisioni të dyshuar kryesorë Vjedhja e thesarit, 3 vjet asnjë audit për paratë, hetohet drejtori Prokurori:Bitraj nuk i linte në bizhoz i investoi në pasuri të paluajtshme Si u vodh thesari i BSH, morën 600 mln lekë...dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.762Z

Vjedhja e energjisë, 9 persona në pranga

Ka vijuar puna e përbashkët e Policisë  së Shtetit dhe OSHEE-së në të gjithë vendin për evidentimin dhe vënien para drejtësisë të autorëve të vjedhjes së energjisë elektrike, si dhe për ndërprerjen e lidhjeve të paligjshme të energjisë elektrike. Policia bën të ditur se, gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.195Z

Vjedhja e naftës, dyshohen tetë policë

Shkon në tetë numri i policëve që janë ndaluar nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm i policisë së Fierit për vjedhje karburanti në Kombinatin e Përpunimit të Thellë të Naftës (KPTHN) Ballsh. Ndërkohë që struktura e SHKB-së deklaron se nga hetimet ka rezultuar se gjatë periudh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.741Z

Vjedhja e bankës në ish-Bllok, alarmi ra tre herë

Vjedhja e filialit të një banke të nivelit të dytë në zonën e ish-Bllokut në Tiranë në gushtin e vitit të kaluar, mund të cilësohet si vjedhja më e zhurmshme e bërë ndonjëherë, por që nuk u arrit të zbulohej në kohë. Të paktën këtë konkluzion mund të nxjerrësh pas dëshm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama