Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhja

Total: 6603
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.687Z

Tepelene-Gjirokaster, dy hajdute ne pranga

Nje adoleshent eshte vene ne pranga rreth ores 23:30 te se henes, pasi akuzohet per disa vjedhje te kryera ne fshatrat e rrethit te Tepelenes. Aliosha Hasani, 20 vjec, nga fshati Dhemblan, dyshohet se ne 1 shkurt ka vjedhur 3 dyqane ushqimore dhe pijesh alkoolike, me pronare, banore te fshatit. Vjed

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.264Z

Greqi, 8 vjet burg te riut, grabiti banken

Gjykata e Athines ka denuar me tete vjet burg nje 23-vjecar, pjesetar i levizjes anarkiste. I riu akuzohet per grabitje me arme ne nje banke. Policia druhet se denimi mund te provokoje nje vale te re dhune, pas serise se sulmeve te diteve te fundit dhe zjarreve qe jane vene ne disa objekt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.235Z

Rama: Qeveria t'i hapë rrugë dialogut

Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka përsëritur thirrjen për dialog pas vizitës në spitalin infektiv të QSUT tek grevistët . Sipas Ramës, reagimi kokëfortë i qeverisë gjatë këtyre muajve të kërkesës për transparencën e zgjedhjeve ka vërtetuar më së miri gënjeshtrën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:58.727Z

Arrestohet për vjedhje të bredhave

 Policia raporton se i dyshuar kishte bërë prerjen e disa bredhave dhe i kishte ngarkuar ato me kombi busin e tij, në Deçan. 15 ishte numri i trupave të bredhave në mënyrë të paligjshëm. Vjedhja ka ndodhur në rrugën “Nagip Ce

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.486Z

Lushnjë, vidhen me thyerje zyrat eKomunës Bubullimë, s’dihen autorët

LUSHNJE- Zyrat e Komunës së Bubulllimës në Lushnjë janë dëmtuar mbrëmjen e djeshme.Persona ende të paidentifikuar kanë bastisur gjatë natës zyrat e kësaj komune.Vjedhja me thyerje e godinës, është konstatuar sot në mëngjes kur punonjësit kanë shkuar në punë, dhe kanë njoftuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:08.325Z

Vidhen 166 artefakte nga Muzeu i Maqedonisë

Inspektorët e Ministrisë së Kulturës në Maqedoni kanë konfirmuar se nga Muzeu i këtij vendi janë zhdukur 166 lëndë me vlerë. Vjedhja e artefakteve është zbuluar kohëve të fundit, por të martën është kompl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.719Z

Elbasan, policia arreston 3 shtetas, vodhën 30 mln lekë

ELBASAN- 3 shtetas janë arrestuar pasi mundën të grabisin 30 milionë lekë në një banesë në lagjen ‘Beqir Dardha të qyteti të Elbasanit. Policia bën me dije se hajdutët janë futur mbrëmjen e së shtunës në banesën e shtetasit Ardian Peqini dhe kanë mundur të marrin me vete s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama