Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.269Z

Fier, arrestohen 13 persona për vjedhje

Fier - Policia e Fierit ka çuar në pranga 13 persona, ndërsa një tjetër është ende në kërkim. Operacioni i koduar "Shitësit" u zhvillua për gjatë 24 orëve, ku u dokumentua dhe u zbardhën të paktën 10 vjedhje të banesave dhe lokaleve në rrethinat e qytetit të Fierit. Personat e a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:59.165Z

Durrës, ndalohen tre adoleshentë për vjedhje

Policia e Durrësit ka ndaluar tre adoleshentë, të cilët akuzohen për vjedhje në bashkëpunim nga policia. Në prangat e agjentëve të policisë ranë A. Th., 15 vjeç, lindur në Kavajë dhe banues në Durrës, i dënuar më parë për vjedhje në bashkëpunim; B.D., 15 vjeç, banues në fsha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.989Z

Vjedhje e trafik, goditet grupi shqiptar

NOVARA - Pese shqiptare kane rene ne pranga ne Novara, pasi jane te akuzuar per vjedhje te ndodhura ne kete zone, gjate dy viteve te fundit. Gjate dites se djeshme, media italiane ka bere te ditur se, karabinieret kane bere te mundur arrestimin e pese shqiptareve, te cilet merreshin me vjedhje banes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.837Z

Durrës, goditet grupi që kryente vjedhje banesash

Specialistët për Krimet në Policinë e Durrësit, kanë bërë të mundur goditjen e një grupi, të cilët kryenin vjedhje banesash në lagje të ndryshme të qytetit të Durrësit. Efektivat e Policisë kanë kapur shtetasit e mposhtëm të shpallur në kërkim, njëri prej tyre i lënë në gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.785Z

Brace: Vjedhje me energjine

Partia Socialiste ka akuzuar operatorin e sistemit te shperndarjes se me faturat e reja te energjise elektrike i ka kryer nje vjedhje te hapur te gjithe konsumatoreve shqipetare duke ju faturuar cmimin e rritur te 1 janarit qe ne muajin dhjetor . Deputeti socialist Erjon Brace duke perdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.689Z

Biznesmeni grek paditet per vjedhje energjie

Korce - Nje investitor grek ne qytetin e Korces perfundoi ne gjykate, i akuzuar per vjedhje te energjise elektrike. Ndeshkimeve te rrepta te KESH-it nuk i ka shpetuar edhe nje shtetas grek, qe ka investuar prej vitesh ne kete qytet, por qe dyshohet se ne aktivitetin e tij ka abuzuar me vjedhje te en

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.244Z

Prangosen 5 shqiptare akuzohen per 23 vjedhje

Nje grup kriminal i perbere prej 5 shqiptaresh eshte vene ne pranga nga policia greke pasi akuzohen per vjedhje. Mediet greke bejne me dije se banda shqiptare ka kryer rreth 23 vjedhje ne zona te ndryshme te Athines. Sipas policise te arrestuarit jane shtetasit shqiptare Aleksander Peta 21 vjec Ermi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama