Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.785Z

Brace: Vjedhje me energjine

Partia Socialiste ka akuzuar operatorin e sistemit te shperndarjes se me faturat e reja te energjise elektrike i ka kryer nje vjedhje te hapur te gjithe konsumatoreve shqipetare duke ju faturuar cmimin e rritur te 1 janarit qe ne muajin dhjetor . Deputeti socialist Erjon Brace duke perdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.689Z

Biznesmeni grek paditet per vjedhje energjie

Korce - Nje investitor grek ne qytetin e Korces perfundoi ne gjykate, i akuzuar per vjedhje te energjise elektrike. Ndeshkimeve te rrepta te KESH-it nuk i ka shpetuar edhe nje shtetas grek, qe ka investuar prej vitesh ne kete qytet, por qe dyshohet se ne aktivitetin e tij ka abuzuar me vjedhje te en

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:36.244Z

Prangosen 5 shqiptare akuzohen per 23 vjedhje

Nje grup kriminal i perbere prej 5 shqiptaresh eshte vene ne pranga nga policia greke pasi akuzohen per vjedhje. Mediet greke bejne me dije se banda shqiptare ka kryer rreth 23 vjedhje ne zona te ndryshme te Athines. Sipas policise te arrestuarit jane shtetasit shqiptare Aleksander Peta 21 vjec Ermi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.204Z

Tiranë,në pranga dy shtetas për vjedhje

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 51-vjeçar i dënuar për vjedhje. Dilaver Xhafa u arrestua pasi ishtë dënuar për vjedhje me anë të mashtrimit me 9 vjet burg. Po ashtu policia ka prangosur 23 vjeçarin, Altin Gjici. Gjici ishte dënuar me 8 muaj burg për tentativë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.753Z

Kallëzohen shtatë vjedhje në polici

Edhe gjatë ditës së djeshme, policia shënuar shtatë vjedhje, ndërkohë që menjëherë ka nisur puna për zbulimin e autorëve. Në këto krime, policia tha se kanë ndodhur dy vjedhje mjetesh, një vjedhje biznesi dhe katër vjedhje të ndryshme. Duke detajuar këto ngjarje, policia tha se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.393Z

Akuzohet per 20 vjedhje ndalohet hajduti

Elbasan Akuzohet per autoresine e 20 vjedhjeve ndalohet nga policia e Elbasanit. Burimet zyrtare nga kjo e fundit bejne te ditur se ne oret e vona te se enjtes eshte arritur te vihet ne pranga nje superhajdut. Sipas burimeve zyrtare te policise saktesohet se M.Cuci 34 vjec eshte ndaluar si person i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.965Z

Elbasan,katër vjedhje për një natë

Nata e 29 nëntorit ka qenë një festë e vërtetë për hajdutët në Rrethin e Elbasanit. Të paktën katër vjedhje regjistrohen zyrtarisht, por mësohet se dhe dy vjedhje të tjera në zona rurale kanë mbetur pa u evidentuar në njoftimet zyrtare të policisë. Burime nga kjo e fundit konfirmo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama