Rezultate te kerkimit per termin: +Vjedhje

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:27.204Z

Tiranë,në pranga dy shtetas për vjedhje

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 51-vjeçar i dënuar për vjedhje. Dilaver Xhafa u arrestua pasi ishtë dënuar për vjedhje me anë të mashtrimit me 9 vjet burg. Po ashtu policia ka prangosur 23 vjeçarin, Altin Gjici. Gjici ishte dënuar me 8 muaj burg për tentativë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:24.753Z

Kallëzohen shtatë vjedhje në polici

Edhe gjatë ditës së djeshme, policia shënuar shtatë vjedhje, ndërkohë që menjëherë ka nisur puna për zbulimin e autorëve. Në këto krime, policia tha se kanë ndodhur dy vjedhje mjetesh, një vjedhje biznesi dhe katër vjedhje të ndryshme. Duke detajuar këto ngjarje, policia tha se ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.393Z

Akuzohet per 20 vjedhje ndalohet hajduti

Elbasan Akuzohet per autoresine e 20 vjedhjeve ndalohet nga policia e Elbasanit. Burimet zyrtare nga kjo e fundit bejne te ditur se ne oret e vona te se enjtes eshte arritur te vihet ne pranga nje superhajdut. Sipas burimeve zyrtare te policise saktesohet se M.Cuci 34 vjec eshte ndaluar si person i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:58.965Z

Elbasan,katër vjedhje për një natë

Nata e 29 nëntorit ka qenë një festë e vërtetë për hajdutët në Rrethin e Elbasanit. Të paktën katër vjedhje regjistrohen zyrtarisht, por mësohet se dhe dy vjedhje të tjera në zona rurale kanë mbetur pa u evidentuar në njoftimet zyrtare të policisë. Burime nga kjo e fundit konfirmo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.267Z

Pranga 5 hajdutëve, kryen 15 vjedhje

OPERACIONI/ Policia ka prangosur hajdutë që vidhnin televizorë, agjenci dhe banesa të ndryshme DURRËS - Arrestohet një grup vjedhësish që cilët akuzohen për rreth 12 vjedhje të kryera në vende dhe periudha të ndryshme. Mbrëmjen e së hënës, në pranga ka rënë Mario Kapedani, 26 v

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:32.473Z

6 shtetas në pranga për vjedhje makinash

Në prangat e policisë kanë rënë shtetasit, Gazmir Mahir Ngota, 26-vjeç, banues në Babrru Tiranë, i dënuar më parë, për vjedhje me dhunë, Sajmir Ferdinad Rexhepi, 20-vjeç, banues në Laç, i dënuar më parë për vjedhje dhe plagosje me dashje. Liridon Gjovalin Frroku, 19 “ vjeç, ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.859Z

Tiranë, policia arreston 7 persona për vjedhje

Policia e kryeqytetit ka vënë në pranga 7 pesona nën akuzën e vjedhjes. Mësohet se 4 prej tyre rezultojnë të implikuar në 11 vjedhje në kryeqytet ndërsa 3 të tjerë u kapën në flagrancë, duke grabitur një dyqan. TIRANE- Policia e kryeqytetit ka mundur të verë në pranga shtat�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama