Rezultate te kerkimit per termin: +Vllaznise

Total: 836
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.490Z

Shkumbini, nje "shuplake" Vllaznise

Dy humbje, ne dy ndeshjet e fundit per Vllaznine. Pas disfates qe pesoi ne "Loro Borici", ne ndeshjen mbyllese te vitit 2008, me humbjen qe i shkaktoi Dinamo, Vllaznia mundet serish, kete radhe ne Peqin nga Shkumbini. Me dy humbje radhazi, pozitat e ekipit kryesues jane lekundur ndjeshem, por edhe t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.382Z

Presidenti i Vllaznise shkarkon trajnerin Radonjic

Humbja ne fushen e Peqinit ne kuadrin e javes se 8-te kampionat i ka kushtuar shume trajnerit te Vllaznise Mojash Radonjic. Ky i fundit u shkarkua dje nga presidenti i klubit shkodran Valter Fushaj. Me kete veprim Fushaj permbushiedhe deshiren e tifozeve kuqeblu qe prej javesh kontestojne zgjedhje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.321Z

Shkarkohet trajneri i Vllaznise Mojash Radonjic

SHKODEumlR- Ka mjaftuar nje mbledhje tre oreshe ne mesditen e sotme ne klubin e futbollit Vllaznia per te vendosur largimin nga detyra te trajnerit te kuqebluve malazezit Mojash Radonjic. Lajmi u be i ditur nga ana e presidentit te Vllaznise Valter Fushaj i cili tha se Klubi i futbollit Vllaznia ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.362Z

Agron ela presidenti i ri i Vllaznise

Agron ela presidenti i ri i Vllaznise E merkure 30 Janar 2013 1504 p styletext-align justify Agron ela presidenti i ri i VllaznisePas shume polemikash tashme ekipi i Vllaznise do te kete presidentin e ri i cili eshte biznesmeni Agron ela Ka qene keshilli i bashkise Shkoder qe ne mbledhjen e fund

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.276Z

Haxhiomsanovic trajneri i Vllaznise

Vllaznia ka prezantuar trajnerin e ri qe eshte Dervish Haxhiosmanoviç. Deda ka leshuar sfiden dhe i ka kerkuar lojtareve te harrojne çfare ka ndodhur. Sipas tij tashme disa gjera kane ndryshuar pasi do luaje ai lojtar qe eshte ne forme. Nderkohe qe presidenti i Vllaznise Fushaj deklaron se Vllazni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.454Z

Josa fitonbalotazhin behet trajner i Vllaznise

TIRANE-Mirel Josa do te jete trajneri i ri i Vllaznise duke zene ne kete menyre vendin e lene bosh nga Mojash Radonjic diten e diel. Tekniku kryeqytetas ishte ne balotazh me Shpetim Duron dhe Sulejman Staroven per kete post por ne fund presidenti Fushaj eshte bindur nga fakti se tifozeria ne Shkoder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.696Z

Flamurtari nuk i le shteg Vllaznise

Flamurtari-Vllaznia 2-2 Shenues: Brajkovic 13', 37'/ Sinani 28', Lika 55' Heroi i takimit te Vlores ishte Mate Brajkovic qe me dy golat e tij i ka vene vulen te gjitha thashethemeve te parasfides qe perfshire portierin e Flamurtarit, Mocka dhe sulmuesin e Vllaznise, Sukaj. Nje barazim 2-2 ka minuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama