Rezultate te kerkimit per termin: +Vllaznise

Total: 836
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.411Z

Edi Martini merr timonin e Vllaznise

Pritej prej kohesh, por vetem dje eshte zyrtarizuar. Trajneri i Vllaznise do te jete Edi Martini. Nje emer i njohur, i cili prej disa javesh ka qarkulluar si nje trajner “hije”, deri ne momentin e shkarkimit te ish-teknikut Roland Lui, aventura e te cilit zgjati vetem 12 jave, pasi kisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.393Z

Faza pergatitore e Vllaznise

brbrSkuadra e Vllaznise vijon fazen pergatitore ne Ulqin ne pritje te fillimit te kampionatit nderkohe kuqeblute jane kthyer ne kantier me afrimet dhe lojtareve Duket se dy lojtaret serb Jaksic dhe Rovcanin nuk ka bindur stafin drejtues ndersa blerja me e re eshte ajo e mbrojtesit Endri Vrapi Pas b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.460Z

Mirel Josa rivesh tutat e Vllaznise

Gasper MARKU- Mirel Josa riveshi serishmi tutat kuqeblu. Rikthehet kesisoj ne Shkoder aty ku duhet thene se ka lene nje emer te mire. Respekti ndaj tij nuk ka qene e veshtire te dallohej edhe gjate periudhes kur ai u pat larguar nga drejtimi i Vllaznise kur edhe pse vinte ne Loro Borici duke drejtua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.677Z

Dimo prane Vllaznise kryebashkiaku Luka fjalen e fundit

Kapiteni ballshiot gjate merkatos se janarit pritet te veshe ngjyrat kuqeblu. Dimo do te zevendesoje ikjet e Sukajt dhe te Vajushit Amarildo Dimo eshte gjithmone e me prane Vllaznise. Gjate diteve te fundit kane perparuar bisedimet mes Vllaznise dhe k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.374Z

Shulku: Fushaj t’ia mbroje nderin si te doje Vllaznise

Menjehere pas deklaratave te ashpra, te bere nga presidenti i Vllaznise, Valter Fushaj, ne dem te gjyqtarit dhe te sektorit te garave, ka reaguar shefi i garave ne FSHF, Ilir Shulku. Sipas Shulkut, deklaratat e Fushajt jane nje simfoni e perhershme. “I kam degjuar akuzat e presidentit Fushaj dhe m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.176Z

Dabulla : Ndaj Vllaznise Tirana e vertete

Mbrojtesi i Tiranes Rezart Dabulla deklaron se historia e ndeshjeve ndaj Vllaznise flet ne favor te bardhebluve. Lojtari qe ka veshur edhe fanelen kuqeblu thote se ne klasiken ndaj shkodraneve skuadra do te jape me te miren duke u kthyer ne lojen e saj. Perballja qe do te luhet ne Qemal Stafa perpla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.478Z

Ilion Lika ne Shkoder, pritet konfirmimi i Vllaznise

Ish- portieri i kombetares sone, Ilion Lika eshte shume prane kalimit te Vllaznia e Shkodres. Portieri shqiptar qe kaloi disa sezone ne kampionatin turk me ekipin e Terek Groizni ka shprehur deshiren per t'iu rikthyer kampionatit tone dhe pista e Vllaznise mesohet se eshte paresore. Kuqeblute kane n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama