Rezultate te kerkimit per termin: +Vllaznise

Total: 836
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:28.276Z

Haxhiomsanovic trajneri i Vllaznise

Vllaznia ka prezantuar trajnerin e ri qe eshte Dervish Haxhiosmanoviç. Deda ka leshuar sfiden dhe i ka kerkuar lojtareve te harrojne çfare ka ndodhur. Sipas tij tashme disa gjera kane ndryshuar pasi do luaje ai lojtar qe eshte ne forme. Nderkohe qe presidenti i Vllaznise Fushaj deklaron se Vllazni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.454Z

Josa fitonbalotazhin behet trajner i Vllaznise

TIRANE-Mirel Josa do te jete trajneri i ri i Vllaznise duke zene ne kete menyre vendin e lene bosh nga Mojash Radonjic diten e diel. Tekniku kryeqytetas ishte ne balotazh me Shpetim Duron dhe Sulejman Staroven per kete post por ne fund presidenti Fushaj eshte bindur nga fakti se tifozeria ne Shkoder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.696Z

Flamurtari nuk i le shteg Vllaznise

Flamurtari-Vllaznia 2-2 Shenues: Brajkovic 13', 37'/ Sinani 28', Lika 55' Heroi i takimit te Vlores ishte Mate Brajkovic qe me dy golat e tij i ka vene vulen te gjitha thashethemeve te parasfides qe perfshire portierin e Flamurtarit, Mocka dhe sulmuesin e Vllaznise, Sukaj. Nje barazim 2-2 ka minuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:28.899Z

Edi Martini, drejtori teknik i Vllaznise?

Edi Martini ka shanset me te medha per te marre postin e drejtorit teknik te Vllaznise. Lajmi behet i ditur nga burime te besueshme prane klubit shkodran, nderkohe qe ende nuk ka asgje zyrtare. Per momentin pohohet se drejtuesit e kuqebluve jane ne dileme me shume se sa per emrin, per ri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.107Z

Dinamo kerkon fitore ndaj Vllaznise

Mesfushori i Dinamos Çapja deklaron se Dinamo do te zbrese ne fushe per te fituar ndaj Vllaznise te shtunen duke lene pas barazimet zhgenjyese te arritura ne shtepi. Sipas tij per mungesen e golave ne tre ndeshje faji bie mbi te gjithe skuadren.Kampionet kane arritur dy fitore ne pese jave.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.411Z

Edi Martini merr timonin e Vllaznise

Pritej prej kohesh, por vetem dje eshte zyrtarizuar. Trajneri i Vllaznise do te jete Edi Martini. Nje emer i njohur, i cili prej disa javesh ka qarkulluar si nje trajner “hije”, deri ne momentin e shkarkimit te ish-teknikut Roland Lui, aventura e te cilit zgjati vetem 12 jave, pasi kisht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.393Z

Faza pergatitore e Vllaznise

brbrSkuadra e Vllaznise vijon fazen pergatitore ne Ulqin ne pritje te fillimit te kampionatit nderkohe kuqeblute jane kthyer ne kantier me afrimet dhe lojtareve Duket se dy lojtaret serb Jaksic dhe Rovcanin nuk ka bindur stafin drejtues ndersa blerja me e re eshte ajo e mbrojtesit Endri Vrapi Pas b

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama