Rezultate te kerkimit per termin: +Vlores +Shpetim +Gjika

Total: 285
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.538Z

PS e Vlores zyrtarizon Shpetim Gjiken

Ne nje deklarate per mediat diten e sotme kreu i PS-se se Vlores njekohesisht dhe deputeti i qarkut te Vlores Eltar Deda ka konfirmuar kantidatin e vetem qe i eshte percjelle qendres per kete Bashki Shpetim Gjika. Nisur nga performance dhe zhvillimi qe po perjeton qyteti qe jane rezultat i nderhyrj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.875Z

Prokuroria 4 vjet burg per kryebashkiakun e Vlores Shpetim Gjika

Shpetim Gjika PUBLICITET Vlore 7 tetor 2014 NOAal- Prokuroria e Vlores ka kerkuar denimin me kater vite burgim dhe heqjen e se drejtes per te ushtruar funksione publike per nje afat prej tre vitesh per Shpetim Gjika me funksion Kryetar i Bashkise Vlore akuzuar per vepren pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.784Z

Vlore arrestohet kryebashkiaku Shpetim Gjika

Vlore 6 shkurt 2015 NOAal- Kryebashkiaku i Vlores Shpetim Gjika eshte vene ne prangat e policisebr br Gjika u arrestua pak pas mesdites se sotme me urdher te Prokurorise qe mban firmen e Prokurorit Ramadan Troci i njejti qe urdheroi arrestimin e ish-Guvernatorit te Bankes se Shqiperise Ardian Full

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.541Z

Shpetim Gjika kandidati i vetem i PS per bashkine

Vlore Ne nje deklarate per mediat dje kreu i PS se Vlores njekohesisht dhe deputeti i Qarkut te Vlores Eltar Deda konfirmoi kandidatin e vetem per kete bashki z. Shpetim Gjika. Mbledhja e Asamblese per administrimin e kandidaturave per kryetar te bashkise dhe keshilltareve te kesaj njesie vendore u

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.405Z

Shpetim Gjika i pafajshem

brbrPas rreth nje viti gjykimi Gjykata e Shkalles se pare e Tiranes e ka shpallur sot te pafajshem kryebashkiakun e Vlores Shpetim Gjika Duke rrezuar keshtu te gjitha akuzat e Prokurorise e cila kerkoi denimin e tij me kater vite burg nen akuzen e falsifikimit te dokumenatve Vendimi u shpall ne mesd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:27.898Z

Lirohet Shpetim Gjika gjykata vendos detyrim paraqitje

brbrGjykata e Vlores vendosi masen e sigurise detyrim paraqitje dhe ajo arrest me burg per kryetarin e Bashkise se Vlores Shpetim Gjika 51-vjecari u njoh me masen e sigurise ne ambientet e spitalit ne te cilin u shtrua pas problemeve shendetesore te shfaqura gjate arrestimit Sipas avokatit Ardian L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.078Z

Shpetim Gjika Te pushohet ceshtja

Pas dy deshtimeve Gjykata e Tiranes ka mundur kete te hene te zhvilloje normalisht seancen e radhes ne ngarkim te krybashkiakut te Vlores Shpetim Gjika dhe 7 te pandehurve te tjere te akuzuar per falsifikim dokumentesh dhe ndertime te paligjshme Ashtu sic ka ndodhur edhe ne dy seancat e meparshme i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama