Rezultate te kerkimit per termin: +Voda

Total: 122
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.917Z

Pranga 44-vjeçarit për falsifikim dokumentash, në kërkim edhe për prostitucion

Një 44-vjeçar nga Kuçova është arrestuar nga policia e Gjirokastrës pasi akuzohet për falsifikim dokumentash. Policia sqaron se Përparim Voda është ndaluar për kontroll nga shërbimet e Policisë dhe ka paraqitur një dokument identifikimi Grek me gjeneralitetet të shtetasit F.F, 42 vje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.552Z

Çelet ekspozita Trafikimi në sytë e fëmijëve

Në kuadër të Muajit Antitrafik, pranë Qendrës Rinore Tiranë është hapur ekspozita “Trafikimi në sytë e fëmijëve”. Në ekspozitë janë paraqitur rreth 140 punime nga nxënës, të cilët kanë përshkruar me anë të pikturave e vizatimeve, fenomenin e trafikimit. Sipas zv.mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:20.163Z

PS, Bejko kryetar i degës së Durrësit

Genti Bejko është zgjedhur kryetari i ri i degës së Partisë Socialiste në qytetin e Durrësit. Sipas informacioneve të fundit, Bejko mori 129 vota nga 235 anëtarë që morën pjesë në zgjedhje. Kandidati tjetër Aurel Voda arriti të merrte vetëm 102 vota, bëjnë të ditur bu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.169Z

Franca kthehen 50 shqiptarë, zv/ministrja: Mos kërkoni azil, hap i gabuar!

Në 24 orët e fundit janë riatdhesuar në aeroportin Nënë Tereza rreth 50 shtetas shqiptarë, të cilët kanë shkelur rregullat e lëvizjes në zonën Shengen apo u është refuzuar kërkesa për azil në Francë. Operacionet e riatdhesimit janë organizuar në koordinim mes dy vendeve. Zv.min

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.662Z

Ish-komandoja asnjë pendesë për vrasjen e fqinjit: Ia bëra mirë

Gjykata e Përmetit vendosi sot masën e sigurisë arrest me burg për ish-komandon, Alban Voda, i cili i preu me thikë kokën fqinjit të tij, Nesim Hoxha. Para togave të zeza, ai nuk ka shfaqur asnjë pendesë për krimin e kryer. Bëra mirë që e vrava! Se mos është akoma gjallë?! Autori i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.391Z

Ushtarakët që do të rrëfehen për tragjedinë e Gërdecit

Laureta Rryçi Procesi për tragjedinë e Gërdecit pritet të përfshihet në një tjetër vorbull rrëfimesh. Ndryshe nga dëshmitë që kemi dëgjuar gjatë këtyre seancave, pritet që shumë shpjet të nisin dëshmitë në radhët e ish-ushtarakëve të akuzuar ose jo për të zbardhur shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.073Z

Riatdhesohen 41 shtetas nga Franca e Gjermania

41 shtetas shqiptar janë riatdhesuar nga Franca dhe gjermania pasi kërkesat e tyre pëer azil janë refuzuar. Në një prononcim për mediat nga Rinasi,  zv/ministrja e Brendshme, Rovena Voda  ritheksoi edhe një herë se kërkesat për azil të shtetasve shqiptarë kanë shansin zero për tu pr

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama