Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Meta: total 1000 / total_found 2892 / time 0.001 / keyword[0] vodhi / docs[0] 2892 / hits[0] 3285 /
SHBA Obama Ndalojme pergjimet
  • 2014-01-18

SHBA Obama Ndalojme pergjimet

Barak Obama vendosi t`i japë fund kontrollit të qeverisë mbi grumbullimin masiv të tabulateve telefonike dhe pohoi se nga sot e tutje, analiza e këtyre të dhënave do të bëhet me miratim gjykate. Në fjalimin e shumëpritur mbi reformat e

No Pic available
  • 2014-01-17

Obama i jep fund kontrollit të tabulateve telefonike nga NSA

Presidenti Barak Obama ka vendosur t’i japë fund kontrollit të qeverisë përsa i përket grumbullimit masiv të tabulateve telefonike dhe që analiza e këtyre të dhënave të bëhet me miratim nga gjykata. Presidenti mbajti sot një fjalim të shumëpritur mbi reformat e programeve të gj

Neymar Deshiroj te shkruaj historine me Barcen dhe Brazilin
  • 2014-01-16

Neymar Deshiroj te shkruaj historine me Barcen dhe Brazilin

Neymar sheh me optimizem drejt 2014 Braziliani ne nje interviste dhene per sportiven katalanase El Mundo Deportivo shpalos objektivat e tij per vitin e ri duke synuar te shkruaje historine e Barcelones por dhe te kombetares brazilianebr br Kam ardhur ne kete klub per te fituar tituj dhe shpresoj q

No Pic available
  • 2014-01-14

Dënim me vdekje mjekes kineze që vodhi fëmijë në maternitet

KINE-Një gjykatë në Kinë shqiptoi një dënim të kushtëzuar me vdekje për një mjeke, e cila ka pranuar se ka vjedhur foshnja nga spitali ku ka punuar duke ua ka shitur trafikuesve të qenieve njerëzore. Gjykata në provincën Shaanksi

Dënohet më vdekje mjekja kineze që vodhi fëmijë
  • 2014-01-14

Dënohet më vdekje mjekja kineze që vodhi fëmijë

Një gjykatë në Kinë ka shqiptuar dënim të kushtëzuar me vdekje për një mjeke, e cila ka pranuar se ka vjedhur foshnja nga spitali ku ka punuar dhe ua ka shitur ato trafikuesve të qenieve njerëzore. Gjykata në provincën Shaanksi të

No Pic available
  • 2014-01-09

Gjirokastër, vodhi shkollën, ndalohet adoleshenti

Një 18-vjeçar është ndaluar nga policia në Gjirokastër pasi akuzohet për vjedhjen e një shkolle të mesme në këtë qytet. Burime zyrtare nga policia rajonale bëjnë me dije se është ndaluar adoleshenti me inicialet L.K pasi më datën 03 janar të këtij viti, ka vjedhur me thyerje shko