Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Meta: total 1000 / total_found 2892 / time 0.001 / keyword[0] vodhi / docs[0] 2892 / hits[0] 3285 /
SHQIPËRIA NË KRIZË! KËRKOHET NJË KANDIDAT PËR KRYEMINISTËR
  • 2018-12-18

SHQIPËRIA NË KRIZË! KËRKOHET NJË KANDIDAT PËR KRYEMINISTËR

Nga Mentor KIKIA Referuar protestave, refreni që kam dëgjuar më shumë ndër biseda këto ditë ka qenë dilema: Mirë po e heqim Ramën, po kush të vijë? Të kesh një qeverisje të keqe, është një problem. Por të mos kesh asnjë alternativë për ta zëvendësuar atë, është një mijë

Shtëpia e shembur në Laprakë, Veliaj: Shembull tipik i rrumpallës së Fahrinjve
  • 2018-12-04

Shtëpia e shembur në Laprakë, Veliaj: Shembull tipik i rrumpallës së Fahrinjve

Kreu u bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka reaguar pas prishjes së dy godinave në zonën e Laprakës të cilat preken nga ndërtimi i Unazës së Madhe. Veliaj ka falënderuar dy familjet që pranuan sipas tij të bashkëpunojnë dhe të lirojnë vetë objektet e ndërtuara pa leje duke i hapu

Kapet hajduti i tmerrshëm, vetëm dje vodhi 6 banesa në Shijak (Video)
  • 2018-12-01

Kapet hajduti i tmerrshëm, vetëm dje vodhi 6 banesa në Shijak (Video)

Policia e Shijakut ka arrestuar një shtetas dhe shpallur në kërkim një tjetër, të cilët kanë ushtruar aktivitetin kriminal të vjedhjes m  thyerje të banesave kryesisht në qytetin e Shijakut dhe gjithashtu kanë kanosur me  armë një shtetas të mitur. Në total të arrestuarve iu janë

Astiri, Basha publikon një video-provë kundër Ramës
  • 2018-11-27

Astiri, Basha publikon një video-provë kundër Ramës

Kryetari i opozitës, Lulzim Basha nxjerr një tjetër video-prove kundër Edi Ramës, ku tregohet ajo që ai u ka thënë banorëve tek Unaza e Re në lidhje me banesat e tyre. Në videon e publikuar nga Kryetari i PD, Kryeministri Edi Rama shfaqet me deklaratën e tij më të njohur gjatë dhe pas

PD kërkon arrestimin e tij, Dako paralajmëron padi ndaj Berishës
  • 2018-11-02

PD kërkon arrestimin e tij, Dako paralajmëron padi ndaj Berishës

Partia Demokratike ka vijuar edhe këtë të premte akuzat ndaj Vangjush Dakos, se është i përfshirë në trafik droge me grupin e Avdylajve dhe në vjedhjen e votave. Mesditën e kësaj të premteje, ish-ministri i Brendshëm, Flamur Noka tha se provat për përfshirjen e Dakos në bandën e Avd

Tahiri: Saliu e Luli shkuan në shtëpinë e Metës një natë para vendimit
  • 2018-11-01

Tahiri: Saliu e Luli shkuan në shtëpinë e Metës një natë para vendimit

Gjatë deklaratës për mediat, Saimir Tahiri ka treguar se nuk e kanë thirrur një herë të vetme në prokurorinë shqiptare për ta pyetur për hetimet. Ai tha se le të bëhen dhe 70 prokurorë ta hetojnë, vetëm të zbardhin të vërtetën. Dalin e thonë se Rama do mbyllë hetimin për mua,

Prangoset gardiani i burgut të Fushë Krujës, i vodhi eurot kosovarëve
  • 2018-10-19

Prangoset gardiani i burgut të Fushë Krujës, i vodhi eurot kosovarëve

Burgu i Fushë Krujës (foto ilustruese) Një gardian i burgut të Fushë Krujës është vënë në pranga në vendin e punës pas denoncimit të dy shqiptarëve nga Kosova. Sokol Pjetërgjoka me origjinë nga Tropoja ditën e djeshme ka udhëtuar nga Vora për në Fushë Krujë në një makinë me