Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Meta: total 1000 / total_found 2892 / time 0.001 / keyword[0] vodhi / docs[0] 2892 / hits[0] 3285 /
Vodhi magazinën me bimë medicinale, në pranga 32-vjeçari
  • 2018-10-11

Vodhi magazinën me bimë medicinale, në pranga 32-vjeçari

Vjedh bimë medicinale, zbulohet dhe ndalohet nga policia shtetasi Sefer Kanushi, 32 vjeç, banues në Ksamil, Sarandë. Shërbimet e Policisë së Delvinës në bashkëpunim me Prokurorinë e Sarandës, kanë bërë të mundur ndalimin e shtetasit Sefer Kanushi, i cili dyshohet të jetë autor i vj

Mbyllja e lojërave të fatit, Vasili: LSI ishte pro në 2016-ën
  • 2018-10-11

Mbyllja e lojërave të fatit, Vasili: LSI ishte pro në 2016-ën

LSI ka qenë pro mbylljes së lojërave të fatit kur ishte në koalicion me PS, por Rama nuk e bëri një gjë të tillë dhe gjatë kësaj kohe i ka vjedhur kompanitë dhe tani po mashtron. Kështu u shpreh Petrit Vasili, kreu i grupit parlamentar të LSI, teksa ishte i ftuar ditën e sotme në T

Vodhi një dyqan dhe depozitën e ujit, arrestohet 27-vjeçari nga Gramshi
  • 2018-09-27

Vodhi një dyqan dhe depozitën e ujit, arrestohet 27-vjeçari nga Gramshi

Policia ka arrestuar një 27-vjeçar, i cili akuzohet se ka vjedhur një shumë parash në një lokal në Gramsh. Ngjarja në fjalë ndodhi në fshatin Kotorr. Raportohet se është arrestuar shtetasi Adriatik Vlashi, banues në fshatin Gjergjovin. Arrestimi i tij u bë pasi dyshohet se në fshatin

Hajduti rrëfen: Pagova 100 mijë lekë policin për të mbyllur çështjen
  • 2018-09-19

Hajduti rrëfen: Pagova 100 mijë lekë policin për të mbyllur çështjen

Fiks Fare denoncoi mbrëmjen e së mërkurës veprimet e postës policore në Manzë të Durrësit, të cilët tentuan që të manipulojnë një çështje, ku viktimën e bënë autor. Në redaksinë e Fiksit u ankua Myrvet Lleshi, nga Sukthi, i cili tha se kapi hajdutin e policisë dhe, pasi njofto

Grabiti kioskën te Shqiponja, arrestohet 19-vjeçari
  • 2018-09-14

Grabiti kioskën te Shqiponja, arrestohet 19-vjeçari

Një 19-vjeçar është vënë në prangat e policisë së Tiranës pasi akuzohet se është autor i një grabitje të ndodhur në shkurt të këtij viti. Ngjarja ka ndodhur më 28 shkurt të 2018-ës, tek sheshi Shqiponja. Xhesion Kasaj, dyshohet se i maskuar nën kërcënimin e një thike i vodhi

No Pic available
  • 2018-09-04

Vodhi marketin me pistoletë lodër, pranga 27 vjeçarit (EMRI & VIDEO)

Grabitja e një marketi në Durrës është zbardhur nga policia e qytetit bregdetar që ka arrestuar autorin e ngjarjes. Blutë e Durrësit kanë publikuar edhe videon e grabitjes, ku shfaqet 27-vjeçari, Keni Braçe, duke hyrë me shpejtësi në market. Grabitësi përplas me furi kasieren duke e

SHBA, mekaniku rrëmben një avion udhëtarësh. Përplaset në një ishull (Video)
  • 2018-08-11

SHBA, mekaniku rrëmben një avion udhëtarësh. Përplaset në një ishull (Video)

Një mekanik kamikaz vodhi një avion pa pasagjerë të kompanisë ajrore Horizon Airlines në Seattle të SHBA, për tu ngritur pa autorizim në fluturim nga Aeroporti ndërkombëtar Sea-Tac. Menjëherë në ndjekje të tij u vunë avionë ushtarakë dhe avioni i vjedhur përfundoi i rrëzuar pran