Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Meta: total 1000 / total_found 2892 / time 0.001 / keyword[0] vodhi / docs[0] 2892 / hits[0] 3285 /
I vodhi paratë çiftit polak, kapet 44-vjeçari në Memaliaj
  • 2018-06-28

I vodhi paratë çiftit polak, kapet 44-vjeçari në Memaliaj

Një 44 vjeçar në Memaliaj është arrestuar si i dyshuar për vjedhjen e një çifti turistësh polakë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Krahësit, ndërsa në pranga ka rënë Bujar Hyseni. Ky i fundit u kishte vjedhur turistëve dokumentet e motorit, të cilin e kishin lënë në parkingun e nj

Sherri për Teatrin, Rama: PD, parti e dhunshme. Basha: Aferë kriminale!
  • 2018-06-19

Sherri për Teatrin, Rama: PD, parti e dhunshme. Basha: Aferë kriminale!

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas poleëmikave dhe gati-gati përleshjeve fizike në komisionin e Medias mes opozitës, kreut të Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj dhe deputetëve socialistë. Rama e ka cilësuar PD-në, një parti që është e angazhuar vetëm fizikisht për debatin parlament

Linte mollë të kafshuar për tallje, ADN-ja çon në qeli skifterin shqiptar
  • 2018-05-31

Linte mollë të kafshuar për tallje, ADN-ja çon në qeli skifterin shqiptar

Veset e këqija dënohen dhe ndodh shpesh që ai, i cili i kryen të përfundojë i gjykuar për shkak të gabimeve trashanike që bën. Ky është edhe rasti i një skifteri shqiptar në Parma të Italisë, i cili pas çdo grabitje që kryente, linte një mollë të kafshuar si “kujtesë̶

Grabiti farmacinë në qendër tregtare, pranga 17-vjeçarit në Tiranë
  • 2018-05-31

Grabiti farmacinë në qendër tregtare, pranga 17-vjeçarit në Tiranë

Policia e Tiranës ka zbardhur grabitjen e ndodhur në një farmacie. Blutë e kryeqytetit kanë arrestuar 17 vjeçarin me iniciale R.N. si autorin e grabitjes. I riu vodhi xhiron ditore të subjektit duke kërcënuar me thikë punonjësen e farmacisë, 27-vjeçaren me iniciale A.R. “Menjëher

Prej tri ditësh në paraburgim, gjendet i vdekur 27-vjeçari nga Korça
  • 2018-05-17

Prej tri ditësh në paraburgim, gjendet i vdekur 27-vjeçari nga Korça

Një i ri ka humbur jetën në ambientet e paraburgimit në Korçë, tre ditë pas arrestimit. Viktima është një djalë i moshës 27-vjeçare, i arrestuar për vjedhje me dhunë. Mësohet se i ndjeri është Enea Ftoj, i cili u gjet i pajetë në ambientet e paraburgimit, paraditen e sotme. Sipas

I vodhi 60 mln lekë burrit që gjeti në FB, kërkohet 5 vjet burg për 27-vjeçaren
  • 2018-05-17

I vodhi 60 mln lekë burrit që gjeti në FB, kërkohet 5 vjet burg për 27-vjeçaren

Prokuroria ka kërkuar 5 vjet burg për Enertila Beqajn, vajza nga Durrësi që i vodhi përmes mashtrimit 60 mln lekë të dashurit virtual të njohur në Facebook. Viktimë e 27-vjeçares ishte 30-vjeçarit me profesion drejtor poste në Manëz, Barush Ahmetit. Të dy njiheshin në Facebook prej d

Vodhi banesa e lokale, pranga grabitësit serial në Elbasan
  • 2018-05-06

Vodhi banesa e lokale, pranga grabitësit serial në Elbasan

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga një person që kishte kryer disa vjedhje në këtë qytet. Burime nga policia lokale bëjnë me dije se Samir Hida, banues në lagjen “11 Nëntori”, u arrestua në flagrancë duke vjedhur në lagjen “Brigada 17 Sulmuese”, duke vjedhur