Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Meta: total 1000 / total_found 2892 / time 0.001 / keyword[0] vodhi / docs[0] 2892 / hits[0] 3285 /
Shijak, burri denoncon gruan se i vodhi paratë
  • 2017-12-27

Shijak, burri denoncon gruan se i vodhi paratë

Një denoncim i rrallë është paraqitur në komisariatin e Policisë së Shijakut, ku një kryefamiljar ka denoncuar bashkëshorten e tij për vjedhjen e parave. 34 vjeçari me iniciale D.K. kallëzoi se gruaja e tij ia vodhi paratë një javë më parë dhe ka kërkuar që ndaj bashkëshortes s

Itali, arrestohet 21 vjeçari shqiptar, vodhi 6 mijë euro
  • 2017-12-24

Itali, arrestohet 21 vjeçari shqiptar, vodhi 6 mijë euro

Në Itali është arrestuar një shqiptar 21-vjeçar nga policia në qytetin e Montevarcit, pasi kishte  vjedhur një shtëpi. Shqiptari identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur pasi kishte vjedhur sende me vlerë 6 mijë euro ishte larguar, por më pas u arrestua. Eurot dhe sendet e vjedhura iu k

Kapet 35-vjeçari nga Tirana, vodhi një makinë në Kuçovë
  • 2017-12-22

Kapet 35-vjeçari nga Tirana, vodhi një makinë në Kuçovë

Një 35-vjeçar nga Tirana është ndaluar nga policia e Kuçovës, pasi akuzohet për vjedhje. Sipas policisë, Elton Tafa, 35 vjeç, banues në fshatin Fushë Kashar në Tiranë, u ndalua pasi dyshohet se në bashkëpunim me persona të tjerë ka vjedhur mjetin tip Mercedez Benz në pronësi të s

BILANC RILINDAS
  • 2017-12-21

BILANC RILINDAS

Nga Ylli MANJANI Pas protestës ku u shpall fajtore Opozita, Rilindja u dëmtua rëndë. 1. Floita Kërpaçi dhe Kejdi Mehmetaj, të dyja së bashku nuk arrijnë 100 kg, rrahën dhe plagosën 5 policë, të gjithë burra 100kg secili! Rëndë! 2. Floitën madje nuk e plagosi Policia. Mesa duket, ose

Kryeprokurorja, Basha: Rama shkeli Kushtetutën për të mbyllur dosjet e krimit
  • 2017-12-19

Kryeprokurorja, Basha: Rama shkeli Kushtetutën për të mbyllur dosjet e krimit

Kryetari i PD-së Lulzim Basha në një konferencë për media ka deklaruar se kryeministri Edi Rama ka shkelur Kushtetutën ditën e djeshme dhe sipas tij votimi dhe emërimi i kryeprokurores është zero. Ai ka akuzuar se kryeprokurorja u emërua vetë për të mbrojtur Rama ministrat e tij. Ngutj

Bën vetëgjyqësi, mban peng për 5 orë hajdutin
  • 2017-11-21

Bën vetëgjyqësi, mban peng për 5 orë hajdutin

Një 31-vjeçar ka vendosur të bëjë vetëgjyqësi për hajdutin që i vodhi motorin, duke e mbajtur pesë orë peng. Ngjarja e çuditshme ka ndodhur në Konjat të Lushnjes. Shkëlqim Çollaku, 41 vjeç nga Çerma e Divjakës ka vjedhur motorçikletën e Nertil Hajdarit dhe e ka çuar ta fshehë

Arrestohet skifteri shqiptar, 50 vjedhje në hotelet spanjolle
  • 2017-10-28

Arrestohet skifteri shqiptar, 50 vjedhje në hotelet spanjolle

Një i ri shqiptar është arrestuar me dyshimin se ka bastisur të paktën 50 dhoma të hoteleve spanjolle. Vjedhjet sipas policisë janë kryer në zona të populluara nga turistët. Gazeta britanike The Sun raporton se shqiptari 24-vjeçar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, dyshohet se v