Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Meta: total 1000 / total_found 2892 / time 0.001 / keyword[0] vodhi / docs[0] 2892 / hits[0] 3285 /
Vodhi përmes mashtrimit italianin, ndalohet e më pas lirohet Eduard Ndocaj
  • 2017-10-11

Vodhi përmes mashtrimit italianin, ndalohet e më pas lirohet Eduard Ndocaj

Ish-deputeti i Partisë Socialiste Eduart Ndocaj është ndaluar nga policia në Durrës dhe më pas është lënë sërish i lirë. Shoqërimi i tij është bërë dje (09.10.2017) teksa po kalonte kufirin në Durrës drejt Italisë. Sipas njoftimit të policisë së Durrësit, i ashtuquri Kaubojsi

Historia e minoritares/ E burgosura që u dashurua me anëtarin e Partisë
  • 2017-10-09

Historia e minoritares/ E burgosura që u dashurua me anëtarin e Partisë

Histori burgjesh, torturash e internimesh nga periudha e komunizmit janë shkruar e dëgjuar shumë. Janë sa të ndryshme, aq edhe të ngjashme njëra nga tjetra, por si kjo e Aleksandra Zikos, ende nuk u ka rënë në vesh. Ndryshon nga të tjerat jo vetëm prej torturave që ka jetuar nëpër bi

No Pic available
  • 2017-10-05

Zbulohen prapaskenat/ Blater: Botërori 2022 ishte i SHBA-ve, ua vodhi Sarkozia. Kokën ma preu komploti anglo-amerikan

Dorëheqje e detyruar nga posti i tij, gjashtë vite pezullim për mosrespektim të kodit etik, shumë ryshfete e kontrata në të zezë dhe 2 milionë franka të paguara Mishel Platinisë në vitin 2011. Edhe pse me gjithë këto akuza të konfirmuara tashmë në dëm të tij, ish-bosi i FIFA-s pë

No Pic available
  • 2017-09-27

Vodhi pajisjet elektronike të lokalit gjatë natës, arrestohet 40-vjeçari

Policia e Lushnjes arrestoi një 40 vjeçar me akuzën e vjedhjes. Bledar Biba, banues në  Lushnje, dyshohet se ka vjedhur gjatë natës një lokal në lagjen Xhevdet Nepravishta. Biznesi mësohet se është në pronësi  të shtetasit A.M, 29 vjeç, banues në Lushnje. Policia sekuestroi

Atalanta e Berishës barazon në fushën e Fiorentinës
  • 2017-09-25

Atalanta e Berishës barazon në fushën e Fiorentinës

Në sfidën e mbrëmjes Atalanta e Etrit Berishës barazoi 1-1 në fushën e Fiorentinës. Portieri kuqezi nuk mund të bënte asgjë në të 12-ën, përballë ekzekutimit fantastik të Federico Chiesas. Bergamaskët kishin raste të panumërta për të barazuar, por ish-portieri i zikaltërve Spor

No Pic available
  • 2017-09-25

Super-hajduti, hyn nga një vrimë në shtëpi 3 herë brenda një ore

Një hajdut i tërbuar u kap nga kamerat e sigurisë teksa hyn tri herë brenda një ore në një shtëpi për të grabitur, ndërsa familjarët janë në gjumë brenda. Pamjet tregojnë se si hajduti ngjitet në një mur dhe hyn në banesë nga një dritare tejet e vogël e banjës. Ngjarja është

No Pic available
  • 2017-09-22

Policia arreston pogradecarin, vodhi 25 koshere me bletë

Një 33-vjeçar nga Pogradeci është arrestuar nga policia pasi ka vjedhur 25 koshere bletësh. Në pranga u vu Renato Kadilli, i cili gjatë natës së 21 shtatorit  në Qafë-Thanë ka vjedhur 25 (njëzetë e pesë) koshere bletësh, në pronësi të shtetasit R.Z, 82 vjeç, banues në Maliq