Rezultate te kerkimit per termin: +Vodhi

Meta: total 1000 / total_found 2892 / time 0.001 / keyword[0] vodhi / docs[0] 2892 / hits[0] 3285 /
No Pic available
  • 2017-09-21

Jo, Edi Rama nuk e shkeli marrëveshjen

Nga Andi Bushati Një debat absurd i ditëve të fundit ka përfshirë Ramën dhe Bashën lidhur me vazhdimësinë ose jo të marrëveshjes që të dy nënshkruan fshehtas në natën e 18 majit. Pas propozimit të fundit të opozitës për të nxituar që tani drejt një reforme zgjedhore, kryeminis

No Pic available
  • 2017-09-19

Dy të arrestuar në Fier, njëri vodhi farmacinë, tjetri përndoqi një femër

Policia e Fierit ka vënë në pranga dy persona të shpallur në kërkim për vepra të ndryshme penale. Blutë kanë arrestuar Axhem Jaupaj, 41 vjeç, banues në fshatin Frashër të Fierit. “Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Prokuroria e Rrethit Gjyqësor Fier, ka urdhëruar ndalimin e t

No Pic available
  • 2017-09-14

Harroni kriminelin më të bukur në botë, ja kush i vodhi titullin

Jeremy Meeks ka thyer rrjetin me fotografinë e tij pas hekurave dhe mori titullin si krimineli më i bukur në botë, por duket se kaq ishte suksesi i tij. Një tjetër kriminel që po pushton pasarelat e modës e ka lënë pas dhe quhet Mekhi Alante Lucky. Ai njihet me emrin Prison Bae dhe u arres

No Pic available
  • 2017-09-11

Topalli: Lulin dhe familjen Isufi nuk i lidh asgjë me PD-në

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka reaguar ashpër ndaj faktit se Gramoz Ruçi u votua edhe nga deputetë të PD. Ajo akuzon drejtpërdrejtë Lulzim Bashën për atë që ndodhi mbrëmë në parlament, në seancën e parë të kësaj legjislature. REAGIMI I TOPALLIT Kjo n

No Pic available
  • 2017-09-10

Nga Armir SHKURTI / Kush e zgjodhi Gramozin dhe a po nis Basha revoltën popullore?

Nga Armir SHKURTI/ Gramoz Ruçin në krye të Kuvendit e solli LULZIM BASHA! Jo vetëm se humbi kaq thellë zgjedhjet, por sepse Ruçi nuk do të kish hyrë fare në Kuvend si deputet këtë rradhë sikur këtë betejë me mullinjtë e erës sot opozita ta kish bërë realisht dhe elektoralisht në

No Pic available
  • 2017-09-10

Ish-deputetja e PD: Largoni Lulzim Bashën, ai ka shitur Partinë Demokratike

Ish-kryetarja e Parlamentit dhe ish-deputetja e PD Jozefina Topalli ka reaguar pas votimit të Gramoz Ruçit në krye të Parlamentit. Në një postim në FB, Topalli thotë se nuk u habita qe lista e Bashës votoi Ruçin.  Ajo i kërkon demokratëve të largojnë Lulzim Bashën, pasi ai ka shi

VENDI ËSHTË PA OPOZITË, BASHA E KA SHITUR PD
  • 2017-09-10

VENDI ËSHTË PA OPOZITË, BASHA E KA SHITUR PD

Nga Jozefina TOPALLI Kjo nuk është Partia Demokratike! Vendi është pa opozitë! Menjëherë pas betimit si deputetë, lista e deputetëve e familjes se Lulzin Bashë Isufit, kontribuoi në zgjedhjen me 80 vota të Gramoz Ruçit, kryetar të Kuvendit të Shqipërise, 27 vite pas rrëzimit te komu