Rezultate te kerkimit per termin: +Vota

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.496Z

Ministër i Shëndetësisë me 640 vota

Nuk janë vetëm tetë të pakënaqur në Lidhjen Demokratike të Kosovës (LDK) që votuan kundër Isa Mustafës për kryeministër. Prapa secilit deputet që ngriti dorën kundër Mustafës kryeministër me Partinë Demokratike të Koosvës (PDK) në koalicion, atyre që abstenuan apo edhe atyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:59.235Z

Basha në avantazh për 568 vota

Kandidati Basha ka 48.568 vota, kurse Rama 48.000 vota, nga numërimi i 192 kutive nga 485 sa janë gjithsej Nga Express më 10 maj 2011 në ora 13:34 Kandidati i “Aleanca për Qytetarin”, Lulzim Basha, ka marrë kryesimin në garën për kreun e Bashkisë së Tiranës, kundrejt rivali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.391Z

Në 10 kuti 706 vota të vjedhura. Ky është pushtet mbi vota të vjedhura!

19-07-2013 / Gazeta 55 Reagim i kryeministrit Sali Berisha “Nga hapja e 10 kutive të votimit dhe nga verifikimi i tabelave të rezultateve të qarkut të Lezhës doli se Edi Rama me bosët e drogës dhe krimit kishte vjedhur me falsifikim tabelash dhe mashtri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.823Z

Vota për këshilltarët sipas qarqeve, vijon numërimi

- PS kryeson në 8 qarqe; PD në tre dhe LSI në një -TIRANË, 24 Qershor/ATSH-Anila Struga/.- Procesi i numërimit të votave për anëtarë të këshillave bashkiakë po vijon në të gjitha vendet e numërimit të votave, ndërsa Partia Socialiste udhëheq rezultatin në 8 qarqe, Partia Demokrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.169Z

KQZ: Vota për këshilltarët, rezultatet sipas qarqeve

Procesi i numërimit të votave për anëtarë të këshillave bashkiakë po shkon drejt përfundimit. Sipas të dhënave zyrtare nga KQZ, që janë në përditësim të vazhdueshëm, deri tani janë numëruar 4865 nga 5301 kuti votimi, ndërsa pritet të numërohen 434 kutitë e fundit. Numërimi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.735Z

Memaliaj fiton Durim Rroshi i ASHE me 2768 vota, Albert Malaj i PSD 1618 vota

Ka përfunduar procesi i numërimit në Memaliaj në qarkun e Gjirokastrës dhe fitues është shpallur  Durim Roshi i ASHE me 2768 vota ndërsa Albert Malaj i PSD ka marrë , Albert Malaj i PSD 1618 vota, Astrit Dervishi 501 vota, Sadik Xhelili i APPD 720 vota, Arjan Mema 1313 vota. Të parët pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.277Z

Vota, një biznes i falimentuar

Nga Lorenc VANGJELI Të dy partitë e mëdha të vendit, PD e PS kanë arritur t´ja hedhin njëra-tjetrës aty ku kanë mundur. Kuti me zero vota për rivalin nga PD-ja në veri të vendit, e njëjta monedhë e çuditshme këmbimi në jug të vendit nga PS për kundërshtarin e saj. MAPO liston

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama