Rezultate te kerkimit per termin: +Vota

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.907Z

Maxhoranca ne rendin e dites projektet qe kerkojne 84 vota

Maxhoranca ne Kuvend, eshte e vendosur qe te shqyrtoje edhe votoje projektligjet te cilat kerkojne edhe votat e opozites per tu miratuar. Pavaresisht se socialistet kane deklaruar qendrimin e tyre te kundert, per shkak te mos gjendjes ende te nje zgjidhjeje mbi krizen politike. Ne kalendarin e punim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.389Z

Berisha ne Facebook Rama ne pushtet me vota te vjedhura

Kryeministri në detyrë Sali Berisha ka akuzuar kreun e PS-së Edi Rama se ka vjedhur dhe falsifikuar tabelat në Qarkun e Lezhës. Në një postim në rrjetin social ‘Facebook”, Berisha ka reaguar lidhur me hapjen e 10 kutive në qarkun Lezhë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:16.705Z

PD-PS miratojnë ligjin e parë konsensual me 124 vota

Pavarësisht debateve të nxehta mes maxhorancës dhe opozitës, dje në seancë u miratua me konsensus ligji i parë. Me 124 vota pro, deputetët të të dyja palëve i thanë po projektligjit financiar për trajtimin financiar të familjeve të punonjësve të shtetit të rënë në detyrë. Në s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.451Z

Ku është vota ime, opozita nis protestën në Vlorë

Vlorë, 13 Nëntor NOA-Opozita ka nisur sot pasdite në orën 17 protestën e saj të gjashtë në qytetin e Vlorës, me moton Ku është vota ime. Deputetë të Partisë Socialiste dhe aleatët e saj kanë përsëritur thirrjen e tyre ndaj qeverisë për të hapur kutitë e votimit ku gjenden rez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:07.487Z

Kuvendi miraton me 75 vota Adriatik Llallën, opozita abstenon

Kuvendi i Shqipërisë miatoi sot me 75 vota pro dekretin e presidentit Nishani, për emërimin në krye të Prokurorisë së Përgjithshme të Shqipërisë Adriatik Llallën. Ashtu siç ishte parashikuar 54 deputet të opozitës në sallë abstenuan. Një ditë më parë edhe në komisionin e Ligje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.666Z

Gjykata 9 muaj burg per Albin Kurtin. Lirohet per kryerje te kohes se denimit 1 2 3 4 5 17 vota

Lideri i Levizjes ldquoVetevendosjerdquo Albin Kurti eshte denuar me nente muaj burgim nga Gjykata e Qarkut ne Prishtine. Pas shqiptimit te denimit nga nje panel i perbere nga dy gjyqtare te EULEX-it dhe nje gjyqtare vendore Kurti eshte liruar pasi gjykata i ka llogaritur atij kohen e paraburgimit p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.300Z

Rrëzohet propozimi i Topit - PD 11 vota kundër

02-11-2011 / Gazeta 55 Komisioni parlamentar i Ekonomisë shqyrton kandidaturën për kreun e KLSH-sëMazhoranca në komisionin parlamentar të Ekonomisë rrëzoi të martën dekretin e Presidentit të Republikës, që propozonte Sali Shehun

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama