Rezultate te kerkimit per termin: +Vrasje +Kavaje

Total: 85
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.853Z

Bresheri te shtenash per te vrare nje person pranga 33 vjecarit ne Kavaje

Kavaje 5 janar 2015 NOAal- Nje 33 vjecar nga Kavaja eshte vene ne prangat e policise nen akuzen e vrasjes se mbetur ne tentativebr br Astrit Gjylsheni gjate dites se djeshme ka qelluar me automatik drejt baneses se Adem Sharres duke rrezikuar edhe jeten e pjestareve te tjere te familjes qe ndodhes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.961Z

Dy vrasje brenda 1 ore dyshohet per vrases te njejte

TIRANE-Vrasjet ne Lushnje dhe Kavaje dyshohet te kene lidhje mes tyre. Petraq Mihali 55 vjec baba i dy femijeve dyshohet se ka gjetur vdekjen pasi mund te kete pare autoret e nje vrasjeje tjeter te ndodhur brenda nates. Te pakten keshtu mendojne hetuesit nisur jo vetem nga fakti se viktima e Lushnj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.262Z

Prangoset ne Tirane Ervis Aliu i denuar per vrasje ne Itali

Foto ilustruese PUBLICITET Tirane 17 shkurt 2014 NOAal- Policia e kryeqytetit prangosi sot shtetasin Arlin N Allasufi i denuar me 17 vite burg per vrasje ne Italibr br Arlind Nuredin Allasufi Ervis Aliu32 vjecar i lindur ne Kavaje dhe banues ne Tirane ishte i njohur edhe me e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.781Z

Kapet emigranti per vrasje te dyfishte

KAVAJE- Emigranti i kerkuar per vrasje te dyfishte ne Shqiperi arrestohet ne banesen e tij ndersa mendonte se i kishte mbyllur punet me policine shqiptare per shkak se mendonte se askush nuk e dinte vendndodhjen e tij duke qene se per shume kohe kishte jetuar si emigrant ne Itali e Greqi si dhe vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.215Z

Ekstradohet i denuari per vrasje ne vitin '91

TIRANE - I arratisur nga burgu ne 13 mars te vitit 1997, ku vuante denimin prej 18 vitesh dje eshte ekstraduar nga Anglia. Nuri Seferi 51 vjec eshte sjelle ne pranga dje, nga Londra i shoqeruar nga specialiste antikrimit te Interpol Londres, te cilet ia dorezuan policise shqiptare, ne aeroportin e R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.633Z

Kavaje djali i vetem vritet per nje celular

Dy shoke e kane goditur me thika pasi nuk u kishte dhene parate e telefonit te blere Motra e tij kishte nisur pergatitjet per pervjetorin e vellait te vetem por ka mbetur e shtangur kur ne shtepi kane mberritur punonjesit e policise per ti thene se Bruno Kallazi ishte vrare me thike. 20-vjecari esht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.223Z

Konfliktet e drogës në Itali, vrasje në Kavajë

Andi Peqini u ekzekutua mbrëmë nga dy persona. Në atentatin e parë e plagosën  Silvana Muça Ekzekutohet me breshëri plumbash 27-vjeçari Andi Peqini nga dy persona që i kishin bërë pritë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës në qytetin e Kavajës. Autorët e krimit dyshohet se jan

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama