Rezultate te kerkimit per termin: +Water

Total: 511
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.163Z

Beli: We have managed the water to the last drop

The General Director of KESH Andi Beli has responded today the accuses made by his socialist predecessor Andis Harasani, emphasizing that KESH is making the impossible to manage as well as possible every drop of water. In a prounanciation for media Beli emphasized that at the Drini cascade the ful

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.238Z

Justin Bieber publikon videon e Cold Water

Ku ndodhet Justin Bieber? Jo në videoklipin e ri të këngës së tij Cold Water, dhe kjo është e sigurt. Major Lazer ka publikuar vetëm dy ditë më parë një video të re të hitit të tij me yllin e muzikës Pop. Por në klip marrin pjesë vetëm kërcimtarë të cilët performojnë në Isla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.359Z

Të flasim për dhunën e grave ndaj burrave!

KUJDES: PAMJE SHQETESUESE Një britanik ka vendosur të ngrejë zërin për dhunën e grave ndaj burrave, duke ofruar shembullin e tij. Ken Gregory, 65 vjeç, tha se e shoqja i ka hedhur ujë të nxehtë në trup, duke e lënë plot shenja. "Nuk është turp që të flasësh për dhunën e grave,"

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.044Z

VIDEO tronditëse: I hedh një kovë me ujë të nxehtë në kokë sei vodhi sanduiçin

Një mashkull është dënuar me 5 vjet e gjysëm burg pasi i hodhi një kovë me ujë të nxehtë një kolegu në punë. 28-vjeçari Kian Wee Show u nxeh me kolegun e tij Bin Wu pasi ky i fundit vodhi sanduiçin e të dashurës së Show. Ai shihet teksa shkon me qetësi dhe mbush kovën me ujë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.532Z

Pamje nga droni, Krokodili gjigand lundron mbi oqean me një derr në gojë

Një dron mbi oqean ka filmuar disa pamje mahnitëse, ku duket një krokodil  gjigand  duke lundruar më një derr në gojë. Kjo ishte një video e pazakontë në fakt, pasi këto pamje rralhë herë kapen. Krokodili fillimisht shihet si një hije e  errët nën ujë, por pasi doli n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.537Z

Zvicër, kapet me mbi 3 kg heroinë dhe mijëra franga, pranga taksistit shqiptar

Një shqiptar është arrestuar të premten nga policia zvicerane në Zyrih. Sipas policisë, janë sekuestruar në një taksi dhe në një apartament rreth 3.5 kg heroinë dhe janë arrestuar dy persona, të dyshuar si shpërndarës droge. Një taksisti shqiptar 39-vjeçar iu gjet me vete mëngjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.076Z

A ka jetë? Astronomët zbulojnë planetë të rinj si Toka

Mund të ketë miliarda planetë si Toka, që në galaksinë tonë  qarkullojnë rreth yjeve. Deklarata është bërë nga një skuadër  ndërkombëtare astronautësh. Ky ekip punon me instrumente Harps të precesionit të lartë. Këto instrumente janë përshtatur në teleskopin e Vëzhguesit S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama