Rezultate te kerkimit per termin: +Water

Total: 511
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.761Z

Ava Lange, topless (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur ka realizuar një set të fotove për 138 Water’s, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline. Ava setin e ri të fotove për 138 Water’s e ka realizuar në brigjet e bukura të plazhit të Malibus. AdPlatformZone = {id: "8bc4

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.408Z

Pas dasmës luksoze Tamara Eclestone feston në plazh

Pas dasmës luksoze që kushtoi plot 12 milionë paund,Tamara Ecclestone, bija e pronarit të Formula 1, Bernie Ecclestone ka festuar në plazh së bashku me bashkëshortin e saj Jay Rutland. Ecclestone e veshur me një palë bikini të bardha dukej mjaft e lumtur në krahët e bashkëshortit të sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.428Z

Mbyllet përfundimisht pishina që u bë jeshile nga algat në Rio 2016

Pishina olimpike e zhytjes u mbyll sot pasi mori një ngjyrë jeshile të errët shqetësuese që në fillim të kësaj jave. Ndryshimi i ngjyrës bëri që ekipet e zhytjes të shprehnin shqetësim për ndonjë rrezik sëmundje shëndetësore edhe pse më herët organizatorët thanë se nuk ishte a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.362Z

Ky jaht superluksoz duket si një anije kozmike

Kjo superstrukturë në formë piramide mund të duket si një anije aliene. Por është një jaht i projektuar nga një kompani me bazë në Londër. I quajtur Tetrahedron Super Yacht, jahti jo vetëm që lundron, por si një avion, ngrihet pak mbi ujë dhe mund të lëvizë. Jahti mban 6 pasagjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.165Z

The rainfall raises the waters to the Fierza lake

Seems that the rainfall of the last days have been a gift to Albanians who are suffering from the absence of electric energy. The water supplies to the Fierza lake have been doubled in comparison with those of the week before. But the experts are still pesimistic with the meassure of supplies of t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.693Z

Raportet e eksperteve per Bankers

brbrNje nga pikat me fort te kontestuara nga dy ekspertet e kontraktuar per te dale ne nje konkluzion se kush ka te drejte Bankers Petroleum apo shteti shqiptar ka qene pikerisht procedura e prokurimeve publike qe kanadezet kane ndjekur ne vitet qe kane operuar ne Shqiperi Vizion Plus ka arritur te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.120Z

Pattinson bën “diss”

Nga Express më 25 prill 2011 në ora 12:36 Aktori Robert Pattinson me delikatesë i ka bërë “dis” prodhuesve të “Twilight”! Aktori, që për momentin është duke e promovuar filmin e ri “Water For Elephants” – në të cilin luan edhe aktorja Reese Withers

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama