Rezultate te kerkimit per termin: +Water

Total: 511
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.224Z

Për Claudia Galantin nuk ka dimër (FOTO)

Modelja paraguaiane Claudia Galanti është duke shijuar në maksimum këto ditë, duke pushuar në plazhet e Majamit. 31-vjeçarja, e cila ndodhet së bashku me vajzën e saj të vogël, ka dhënë ndërkohë një shfaqje të vërtetë për të pranishmit. Fillimisht ajo është shfa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.161Z

Irina Shayk, super hot me bikini (FOTO)

Share Modelja e njohur, Irina Shayk, ka vendosur së bashku me kolegen e vet, Anne Vyalitsyna, që të kalojnë një ditë në plazhin e Miamit. Të dyja modelet kanë qenë mjaft provokuese me bikini, duke nxjerrë në pah linjat e tyre të admirueshme.   &n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.952Z

FOTO/ I dalin të gjitha nga bikinit, një super shfaqje nga Charlotte

Ndodh edhe kështu kur biknit janë tepër të vogla. Charlotte McKinney ka dhuruar një supershfaqje, teksa po përpiqej me dorën e saj të mbulonte asetet që nuk mbuloheshin dot me asgjë. Megjithatë pamja ka qenë perfekte. Charlotte ka se çfarë të tregojë!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.164Z

The rain does not effect the level of Fierza

Despite the heavy rain yesterday the level of Fierza has almost not been effected at all. The water supply to the dam have been of 53 meters cube per second, the lowest recorded in this period from the building of the hidrocentral. During morning hours the level of the lake was 262.30 meters fro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.720Z

Shtëpia e re e Jennifer-it

Këngëtarja dhe aktorja amerikane Jennifer Lopez, do të blejë një shtëpi të re në Long Islands, e cila do të kushtojë jo pak, por plot 10 milion dollarë. Shtëpia luksoze e cila gjendet në qytetin Water Mill, ka tetë dhoma gjumi, pishinë, sauna dhe një kinema private. J-Lo, e cila e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.982Z

“Kam të meta”

Nga Express më 24 janar 2011 në ora 12:08 Aktorja Reese Witherspoon ka pranuar se ajo ka “shumë të meta”. Aktorja e filmit “Water For Elephants”ka thënë se ajo nuk ka dëshirë që të quhet e bukur pavarësisht bukurisë dhe famës se “nuk është krejt perfekt&#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.091Z

Reklama hot e Nicole Scherzinger (Foto)

Nicole Scherzinger është zgjedhur imazh i “Water 138”. Pas fotove “hot” të bukuroshes Kerrie McMahon, këtë herë ka qenë modelja Nicole, e cila ka pozuar topless për reklamën më të re të ujit.AdPlatformZone = {id: "8

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama