Rezultate te kerkimit per termin: +Water

Total: 511
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.164Z

The rain does not effect the level of Fierza

Despite the heavy rain yesterday the level of Fierza has almost not been effected at all. The water supply to the dam have been of 53 meters cube per second, the lowest recorded in this period from the building of the hidrocentral. During morning hours the level of the lake was 262.30 meters fro

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:29.720Z

Shtëpia e re e Jennifer-it

Këngëtarja dhe aktorja amerikane Jennifer Lopez, do të blejë një shtëpi të re në Long Islands, e cila do të kushtojë jo pak, por plot 10 milion dollarë. Shtëpia luksoze e cila gjendet në qytetin Water Mill, ka tetë dhoma gjumi, pishinë, sauna dhe një kinema private. J-Lo, e cila e ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.982Z

“Kam të meta”

Nga Express më 24 janar 2011 në ora 12:08 Aktorja Reese Witherspoon ka pranuar se ajo ka “shumë të meta”. Aktorja e filmit “Water For Elephants”ka thënë se ajo nuk ka dëshirë që të quhet e bukur pavarësisht bukurisë dhe famës se “nuk është krejt perfekt&#

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.091Z

Reklama hot e Nicole Scherzinger (Foto)

Nicole Scherzinger është zgjedhur imazh i “Water 138”. Pas fotove “hot” të bukuroshes Kerrie McMahon, këtë herë ka qenë modelja Nicole, e cila ka pozuar topless për reklamën më të re të ujit.AdPlatformZone = {id: "8

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.571Z

FOTOT/ Ky po që është një trup për tu pasur zili

Këngëtarja Eliza Doolittle ka shkuar me pushime në Majemi. Nga pas e ndjekin dhe paparacët, të cilët presin nga ajo shfaqje si ajo e së mërkurës. 26- vjeçarja, e shoqëruar nga një mik, tregoi se ka një trup të shkëlqyer.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.523Z

Një moment qesharak gjatë fotove me çiftin e sapomartuar (VIDEO)

Share Një çift bashkëshortësh të sapomartuar në Michigan, Eric dhe Megan Walber, pas ceremonisë së rastit, kanë menduar të bëjnë disa foto me miqtë e tyre. Por, kanë gjetur vendin e gabur. Ata kanë hipur në një urë për të bërë disa foto, por kjo e fundit, për shkak të pesh�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.345Z

Coco tregon format e saj (FOTO)

Share Coco Austin nuk ka të ndalur. Ajo ka shfaqur edhe një herë format e saj të bëshme në show-n Ice Loves Coco. 32-vjeçarja është shfaqur në plazh me një bikini leopardi, duke tërhequr kështu një audiencë të gjerë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama