Rezultate te kerkimit per termin: +Water

Total: 511
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.523Z

Një moment qesharak gjatë fotove me çiftin e sapomartuar (VIDEO)

Share Një çift bashkëshortësh të sapomartuar në Michigan, Eric dhe Megan Walber, pas ceremonisë së rastit, kanë menduar të bëjnë disa foto me miqtë e tyre. Por, kanë gjetur vendin e gabur. Ata kanë hipur në një urë për të bërë disa foto, por kjo e fundit, për shkak të pesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.345Z

Coco tregon format e saj (FOTO)

Share Coco Austin nuk ka të ndalur. Ajo ka shfaqur edhe një herë format e saj të bëshme në show-n Ice Loves Coco. 32-vjeçarja është shfaqur në plazh me një bikini leopardi, duke tërhequr kështu një audiencë të gjerë.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.410Z

Sekretet e "Çerdhes së zogut"

Kur Sebastian Coe, presidenti i komitetit organizues, tregoi projektin e stadiumit olimpik për Olimpiadën e 2012-ës në Londër, të gjithë ngelën pa frymë. Arkitekti dukej më i kënaquri nga të gjithë, ndërsa te qëndrimi i fotografëve, kameramanëve dhe gazetarëve fliste vetë. Ai ndos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.101Z

FOTOT/ Pushimet fantastike të Lea Michele

Aktorja dhe këngëtarja amerikane, Lea Michele, po kalon pushime fantastike në Itali, në krah të të dashurit, modelit Matthew Paetz. Ylli i Glee, 27 vjeç, u fotografua nga paparacët duke shijuar ujin në Positano.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.996Z

Rihanna ngre temperaturat në Francë (FOTO)

Nuk ka ditë që Rihanna të mos tërheqë vëmëndjen nga pushimet që është duke kryer në Francë. Këngëtarja 24-vjeçarja këtë radhë është shfaqur më seksi se kurrë, duke bërë disa zhytje, si dhe një dush shumë provokues.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.408Z

Temperaturat e larta, kujdesi që duhet të tregojmë

I nxehti ka ardhur zyrtarisht, por nëse nga pikëpamja e modës është një avantazh pasi lehtësohemi nga rrobat e dimrit, nuk mungojnë edhe disavantazhet, që janë të shumta si: dehidratim, vështirësi me tretjen e ushqimeve dhe shqetësime me barkun e stomakun. Për të qenë të përgatit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.642Z

FOTOT/ Një mamai super seksi si Jessica Alba

Jessica Alba është duke vijuar pushimet e saj në St Barts, me të shoqin dhe dy vajzat e vogla. Me këtë rast, aktorja e njohur ka treguar përse konsiderohet si një nga femrat më tërheqëse dhe seksi në botë.  

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama