Rezultate te kerkimit per termin: +Water

Total: 511
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.155Z

Raporti: Uji, shkaktari i ri i konflikteve në botë

Një raport i ri në SHBA ka treguar se në dekadat e ardhshme, mungesa e ujit nga thatësira mund të nxisë konflikte mes shteteve, ose varfëria e kombinuar me udhëheqje të dobët mund të çojë në dështimin e shteteve. Sipas raportit të bazuar në dokumente të shërbimeve sekrete amerikan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.514Z

FOTOT/ Çmendurisht seksi dhe nudo! Dalia nuk përmbahet

Dalia Elliot nuk i ka lënë vend fantazisë duke nxjerrë thuajse gjithçka. Modelja amerikane ka ekspozuar gjoksin e saj pa censurë në rrjetet sociale.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.761Z

Ava Lange, topless (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur ka realizuar një set të fotove për 138 Water’s, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline. Ava setin e ri të fotove për 138 Water’s e ka realizuar në brigjet e bukura të plazhit të Malibus. AdPlatformZone = {id: "8bc4

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.408Z

Pas dasmës luksoze Tamara Eclestone feston në plazh

Pas dasmës luksoze që kushtoi plot 12 milionë paund,Tamara Ecclestone, bija e pronarit të Formula 1, Bernie Ecclestone ka festuar në plazh së bashku me bashkëshortin e saj Jay Rutland. Ecclestone e veshur me një palë bikini të bardha dukej mjaft e lumtur në krahët e bashkëshortit të sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:59.428Z

Mbyllet përfundimisht pishina që u bë jeshile nga algat në Rio 2016

Pishina olimpike e zhytjes u mbyll sot pasi mori një ngjyrë jeshile të errët shqetësuese që në fillim të kësaj jave. Ndryshimi i ngjyrës bëri që ekipet e zhytjes të shprehnin shqetësim për ndonjë rrezik sëmundje shëndetësore edhe pse më herët organizatorët thanë se nuk ishte a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.362Z

Ky jaht superluksoz duket si një anije kozmike

Kjo superstrukturë në formë piramide mund të duket si një anije aliene. Por është një jaht i projektuar nga një kompani me bazë në Londër. I quajtur Tetrahedron Super Yacht, jahti jo vetëm që lundron, por si një avion, ngrihet pak mbi ujë dhe mund të lëvizë. Jahti mban 6 pasagjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.165Z

The rainfall raises the waters to the Fierza lake

Seems that the rainfall of the last days have been a gift to Albanians who are suffering from the absence of electric energy. The water supplies to the Fierza lake have been doubled in comparison with those of the week before. But the experts are still pesimistic with the meassure of supplies of t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama