Rezultate te kerkimit per termin: +Wolfarth

Total: 348
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.595Z

Wolfarth Mos cenoni KQZ

Wolfarth Mos cenoni KQZ E hene 15 Prill 2013 1251 Wolfarth Mos cenoni KQZDuke iu referuar nismes se partise Demokratike per lirimin e anetarit te KQZ Ilirjan Muho Ambasadori i OSBE ne Tirane Eugen Wolfarth beri apel per paprekshmerine e institucionit zgjedhor Diplomati Volfarth tha se anetare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.238Z

Wolfarth raport për Shqipërinë

Kriza e pazgjidhur qysh nga viti 2009 dhe rreziku nga zgjedhja e presidentit ne 2012-ën e nga gara elektorale e 2013-ës, përbejnë apelin e fjalës se Wolfarth. “Çështja kryesore politike ka qenë vazhdimi i ngërçit politik, që ka filluar qysh në vjeshtën e vitit 2009. Si pasojë, rrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.609Z

Wolfarth vizite ne Top Channel

Ambasadori i prezencës së OSBE-së, Eugen Wolfarth ka qenë i ftuar paradite në ambjentet e Top Channel, në zyrat qendrore në Qendrën Ndërkombëtare të Kulturës. Zoti Wolfarth ka vizituar disa prej studiove që ndodhen në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.963Z

Takimi i lamtumires i Wolfarth

Ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Eugen Wolfarth organizoi një ceremoni pritje për gazetarët, diplomatët, politikanë dhe persona të tjerë publike për nder të përfundimit të mandatit të tij në Tiranë. Në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.998Z

Wolfarth Konsensus per presidentin

Ambasadori i OSBE-së, Wolfarth deklaroi të hënën se shpreson që politika shqiptare të gjejë konsensusin për kandidatin për president. Ai vlerësoi konsensusin mes maxhorancës dhe opozitës për zgjedhjen e Avokatit të Popul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.288Z

Ligji i mbetjeve Wolfarth Ti sherbeje komunitetit

Ambasadori i OSBE-së në Shqipëri Eugen Wolfarth deklaroi se ligji i debatuar për manaxhimin e mbetjeve duhet te kete si synim jo vetem zhvillimin ekonomik te vendit por dhe ate mjedisor. Deklaratat Wolfarth i bëri nga qyteti i Shkodrës, ku theksoi gjithashtu se e drejta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.972Z

Wolfarth Integritet ne procesin e numerimit te votave

Ambasadori i OSBE-së, Eugen Wolfarth kërkon integritet të procesit për numërimin e kutive me votat e hedhura gabim. Ambasadori Wolfarth ishte i pranishëm në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve për të zhvilluar një takim me kreun e këtij instit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama