Rezultate te kerkimit per termin: +Xabi +Alonso

Total: 451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.250Z

Xabi Alonso kalon tek Real Madrid

Lojtari i Liverpulit Xabi Alonso ka kaluar zyrtarisht tek skuadra spanjolle e Realit të Madridit. Lajmi është bërë i ditur nga uebsajti zyrtar i ekipit të Liverpulit. Sipas këtij njoftimi, kalimi i Xabi Alonsos për tek madrilenët është bërë për shifrën e 30 milionë eurove.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:42.709Z

Benitez: Xabi Alonso ishte prane Juventusit

Rafa Benitez zbulon nje prej prapaskenave te merkatos qe mund te largonte nga Liverpool lojtarin spanjoll, Xabi Alonso, shume i rendesishem per mesfushen e skuadres. Para shume muajsh, Alonso u kerkua me ngulm nga Juventusi dhe Benitez e pranon publikisht kete fakt. “Morem nje ofer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.328Z

Xabi Alonso rinovon me Real Madrid

Xabi Alonso ka arritur një marrëveshje me Real Madrid për zgjatjen e kontratës së tij edhe për dy sezone të tjera, me mundësinë për një sezon të tretë. Kontrata aktuale e mesfushorit spanjoll skadonte në 30 qershor 2014

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.098Z

Xabi Alonso, Chelsea e City ne gare

Chelsea dhe Manchester City jane dy skuadrat angleze qe synojne t’i marrin mesfushorin spanjoll Xabi Alonso skuadres se Liverpool. “Daily Mail” shkruan se agjentet e dy skuadrave kane hyre ne gare, duke pare se Real Madrid ishte shume afer lojtarit spanjoll, i cili ka n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.863Z

Xabi Alonso te Liverpooli!

Xabi Alonso i ka bërë të qartë Real Madridit se dëshiron të kaloj në Liverpool. Mesfushori fantastik spanjoll nuk dëshiron që të diskutoj për kontratën e re te Real Madrid duke thënë se dëshiron rikthimin në Anfield. Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.234Z

Xabi Alonso i futet gjyqit

Transferimi i Xabi Alonsos te Bayerni vazhdon të jetë lajm në mediat gjermane. Kësaj radhe vetë lojtari i ka hyrë një procesi gjyqësor që ka të bëjë me transferimin e tij. Gazeta katalonase "Mundo Deportivo" ka shkruar dy ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.493Z

Xabi Alonso "Like" Liverpoolit

Xabi Alonso po e dëshiron rikthimin te Liverpooli. Mesfushori spanjoll ka publikuar një foto në Instagram ku shihet me kapitenin e Liverpoolit, Stiven Gerrard në kohën kur luanin bashkë te skuadra angleze. Alonso duket pranë largimit nga Real Madridi dhe kjo foto e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama