Rezultate te kerkimit per termin: +Xabi +Alonso

Total: 451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:22.863Z

Xabi Alonso te Liverpooli!

Xabi Alonso i ka bërë të qartë Real Madridit se dëshiron të kaloj në Liverpool. Mesfushori fantastik spanjoll nuk dëshiron që të diskutoj për kontratën e re te Real Madrid duke thënë se dëshiron rikthimin në Anfield. Si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.234Z

Xabi Alonso i futet gjyqit

Transferimi i Xabi Alonsos te Bayerni vazhdon të jetë lajm në mediat gjermane. Kësaj radhe vetë lojtari i ka hyrë një procesi gjyqësor që ka të bëjë me transferimin e tij. Gazeta katalonase "Mundo Deportivo" ka shkruar dy ditë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.493Z

Xabi Alonso "Like" Liverpoolit

Xabi Alonso po e dëshiron rikthimin te Liverpooli. Mesfushori spanjoll ka publikuar një foto në Instagram ku shihet me kapitenin e Liverpoolit, Stiven Gerrard në kohën kur luanin bashkë te skuadra angleze. Alonso duket pranë largimit nga Real Madridi dhe kjo foto e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.939Z

Xabi Alonso Neuer meriton Topin e Arte

Xabi Alonso ish shok skuadre i Iker Casillas te Reali i Madridit dhe ne kombetaren spanjolle dha nje deklarate qe veshtire se do ti pelqeje kapitenit te Los Blancos Mesfushori ne fakt shprehu gjithe admirimin e tij per Manuel Neuer portierin e Bajernit te Mynihut ku Alonso ndodhet qe prej veres se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.435Z

Xabi Alonso: Patëm probleme me Mourinhon

Xabi Alonsos iu deshën 5 vjet që nga transferimi te "Los Blancos" për të arritur te trofeu i dhjetë në Europë. Pas kaq sezonesh, Alonso pranoi se nuk është një madrilen 24 karatësh, por që gjithsesi është përshtatur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.438Z

Liverpool, Xabi Alonso i paqarte per te ardhmen

Xabi Alonso tremb skuadren e Liverpool pasi ka dhene nje sinjal te dyshimte nga Afrika e Jugut ku ndodhet me kombetaren e Spanjes per Kupen e Konfederatave. “Do te te vinte keq nese nuk do ishe pjese e Lverpool-it per sezonin e ardhshem?” e ka pyetur nje gazetar mesfushorin s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.279Z

Xabi Alonso befason me foton e Messit!

Mesfushori i Real Madridit, Xabi Alonso ka befasuar dje me një gjest të tij. Ylli spanjoll e ka vendosur për disa minuta në faqen e tij në "Twitter" foton e Lionel Messit. Brenda pak minutave fotoja mori shumë komente duke shprehur habinë se pse Alonso e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama