Rezultate te kerkimit per termin: +Xabi +Alonso

Total: 451
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:13.939Z

Xabi Alonso Neuer meriton Topin e Arte

Xabi Alonso ish shok skuadre i Iker Casillas te Reali i Madridit dhe ne kombetaren spanjolle dha nje deklarate qe veshtire se do ti pelqeje kapitenit te Los Blancos Mesfushori ne fakt shprehu gjithe admirimin e tij per Manuel Neuer portierin e Bajernit te Mynihut ku Alonso ndodhet qe prej veres se k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.435Z

Xabi Alonso: Patëm probleme me Mourinhon

Xabi Alonsos iu deshën 5 vjet që nga transferimi te "Los Blancos" për të arritur te trofeu i dhjetë në Europë. Pas kaq sezonesh, Alonso pranoi se nuk është një madrilen 24 karatësh, por që gjithsesi është përshtatur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.438Z

Liverpool, Xabi Alonso i paqarte per te ardhmen

Xabi Alonso tremb skuadren e Liverpool pasi ka dhene nje sinjal te dyshimte nga Afrika e Jugut ku ndodhet me kombetaren e Spanjes per Kupen e Konfederatave. “Do te te vinte keq nese nuk do ishe pjese e Lverpool-it per sezonin e ardhshem?” e ka pyetur nje gazetar mesfushorin s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.279Z

Xabi Alonso befason me foton e Messit!

Mesfushori i Real Madridit, Xabi Alonso ka befasuar dje me një gjest të tij. Ylli spanjoll e ka vendosur për disa minuta në faqen e tij në "Twitter" foton e Lionel Messit. Brenda pak minutave fotoja mori shumë komente duke shprehur habinë se pse Alonso e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.262Z

Zyrtare: Xabi Alonso është bavarez

Bayern Munchen e ka zyrtarizuar para pak minutash marrëveshjen me Xabi Alonson. Faqja e Bayern në Twitter shkruan se Alonso është lojtar i ri i Bayernit dhe se testet mjekësore lojtari do ti kryej brenda ditës. Bayern po bën gjithçka që të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.415Z

Xabi Alonso Nuk ika sepse erdhi Kroosi

Xabi Alonso i dha lamtumirën Realit të Madridit ditën e premte pas zyrtarizimit të transferimit të tij tek Bayern Munchen: “Ishin 5 vite të mrekullueshme. Është një ditë e trishtë për mua pasi mbyllet një etapë e mrekulluesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.535Z

Xabi Alonso Qeshja me kritikat ndaj Spanjes

Xabi Alonso, mesfushori i Spanjës dhe Real Madrid, theksoi se i ka ardhur për të qeshur kur lexonte kritikat mbi lojën e kampionëve të Europës dhe Botës në fuqi gjatë EURO 2012. Në një intervistë për ‘La Gazzetta de

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama