Rezultate te kerkimit per termin: +Xhafa

Meta: total 1000 / total_found 2847 / time 0.001 / keyword[0] xhafa / docs[0] 2847 / hits[0] 4629 /
GARA NË PËRKTHIMIN E DORËHEQJES SË XHAFËS
  • 2018-10-28

GARA NË PËRKTHIMIN E DORËHEQJES SË XHAFËS

Nga Astrit PATOZI Më pyeti një mik sot se pse e kishte dhënë dorëheqjen Fatmir Xhafa. I thashë, aty për aty, se nuk e dija dhe se nuk më interesonte shumë. Por ai nuk më ndahej dhe e donte patjetër një shpjegim. Për të shpëtuar i kërkova që të lexonte reagimin e opozitës zyrtare,

IKJA E VONUAR E FATMIR XHAFAJT!
  • 2018-10-28

IKJA E VONUAR E FATMIR XHAFAJT!

Ajo e djeshmja ishte një ikje e vonuar e Fatmir Xhafajt si ministër i Brendshëm. Njeriu që u sulmua nga opozita që kur u propozua në këtë detyre për hir të së shkuarës së tij në komunizëm, arriti kulmin me akuzat për vëllanë e dënuar në Itali, histori që bëri bujë me audio-pë

DORËHEQJA E XHAFAJT, PARATHËNIE E RËNIES SË RAMËS!
  • 2018-10-27

DORËHEQJA E XHAFAJT, PARATHËNIE E RËNIES SË RAMËS!

Nga Luan RAMA Pavarësisht rrethanave e përtej komenteve nëse është e vonuar apo e detyruar, dorëheqja e Ministrit të Brendshëm, është në vetvete një akt qytetar dhe dinjitoz i Fatmir Xhafës, por që nuk e shpëton dot qeverinë dhe qeverisjen tërësisht të kriminalizuar e të identifi

Megaoperacioni, Berisha: Rama dhe Dako të lidhur me bandën e Avdylit
  • 2018-10-23

Megaoperacioni, Berisha: Rama dhe Dako të lidhur me bandën e Avdylit

Nga studioja e Open në Top Channel deklaroi se dy nga kriminelët e arrestuar ditën e djeshme, e njohur si banda e Avdylëve në Durrës ka lidhje me kryeministrin Edi Rama dhe kryebashkiakun e Durrësit, Vangjush Dako. Berisha ka treguar edhe një foto ku Avdyli pozon në krahë të Edi Ramës.

Basha: Donika Prela grisi fletë-arrestin për Dakon!
  • 2018-10-23

Basha: Donika Prela grisi fletë-arrestin për Dakon!

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, akuzon Donika Prelën, drejtuesen e Prokurorisë së Krimeve të Rënda, se është autorja e grisjes së fletarrestit për Vangjush Dakon. Kreu i celulës kriminale te Krimet e Rënda Donika Prela është autorja e grisjes së flet-arrestit për Vangjush Dakon. Kamik

Megaoperacioni, Basha: Janë peshq të vegjël. Në dosje janë edhe 4 deputetë
  • 2018-10-22

Megaoperacioni, Basha: Janë peshq të vegjël. Në dosje janë edhe 4 deputetë

Në dosjen hetimore janë edhe 4 deputetë të tjerë dhe peshqit e vegjël , të arrestuar një ditë më parë do të lirohen shumë shpejt, është deklarata që ka bërë kreu i Partisë Demokratike Luzlim Basha. Sipas tij, kjo është thjeshtë një fasadë që po i serviret ndërkombëtarëve

Paloka: Turp! Qeveria e Ramës është në shërbim të krimit
  • 2018-10-16

Paloka: Turp! Qeveria e Ramës është në shërbim të krimit

Deputeti i Partisë Demokratike Edi Paloka nëpërmjet një deklarate akuzon kryeministrin Rama se qeveria e tij është vënë në shërbim të krimit dhe jo të interesave të shqiptarëve. Kjo sipas tij po diskutohet edhe në Bashkimin Europian. Rama vazhdon me propagandën bajate se opozita po n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama