Rezultate te kerkimit per termin: +Xhafa

Meta: total 1000 / total_found 2847 / time 0.001 / keyword[0] xhafa / docs[0] 2847 / hits[0] 4629 /
Pako te shefi i madh, PD nxjerr përgjimet e Alizotit: E shantazhoi Xhafa
  • 2018-10-15

Pako te shefi i madh, PD nxjerr përgjimet e Alizotit: E shantazhoi Xhafa

Partia Demokratike ka publikuar sot prova që sipas tyre faktojnë lidhjen e kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj me Fredi Alizotin, të cilin sipas opozitës e kanë paguar për të luajtur rolin e aktorit që nxjerr të larë vëllain trafikant droge të ministrit. «P

Basha i përgjigjet Ramës: Të gjithë duhet të ishit në hetim
  • 2018-10-15

Basha i përgjigjet Ramës: Të gjithë duhet të ishit në hetim

Pa mbaruar akoma fjalimin e tij të gjatë, para uniformave blu, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka replikuar në distancë me kryeministrin Rama, për të cilin tha se ai bashkë më zyrtarët e lartë të Ministrisë së Brendshme dhe Policisë duhet të ishin nën hetim për pengim të drejtë

Basha i përgjigjet Ramës: Dje mbroje Tahirin, sot Xhafajn e Veliun
  • 2018-10-15

Basha i përgjigjet Ramës: Dje mbroje Tahirin, sot Xhafajn e Veliun

Pa mbaruar akoma fjalimin e tij të gjatë, para uniformave blu, kryetari i opozitës, Lulzim Basha ka replikuar në distancë me kryeministrin Rama, për të cilin tha se ai bashkë më zyrtarët e lartë të Ministrisë së Brendshme dhe Policisë duhet të ishin nën hetim për pengim të drejtë

Mora pako te shefi i madh, PD nxjerr përgjimet e Alizotit: E shantazhoi Xhafa
  • 2018-10-14

Mora pako te shefi i madh, PD nxjerr përgjimet e Alizotit: E shantazhoi Xhafa

Partia Demokratike ka publikuar sot prova që sipas tyre faktojnë lidhjen e kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj me Fredi Alizotin, të cilin sipas opozitës e kanë paguar për të luajtur rolin e aktorit që nxjerr të larë vëllain trafikant droge të ministrit. «P

No Pic available
  • 2018-10-11

PD, Bylykbashi akuzon Prokurorinë: Nuk hetoi bandat e Elbasanit

Deputeti demokrat Oerd Bylykbashi ka sulmuar Prokurorin Gentian Osmani, pas publikimit të vendimit që mban firmën e këtij të fundit, për kalimin për kompetencë në prokurorinë e Elbasanit, të dosjes që lidhet me ngjarjen në hyrje të Tregut Ushqimor të Elbasanit në shtator 2017. Për B

Babalja, PS: E bëri Florenc Hoxha. PD akuzon Prokurorinë
  • 2018-10-11

Babalja, PS: E bëri Florenc Hoxha. PD akuzon Prokurorinë

Fredi Alizoti, protagonisti kryesor i videopërgjimit, i cili dyshohet se ka bërë zërin e Agron Xhafajt Babalja përplasi sërish opozitën dhe mazhorancën në distancë. Nga foltorja e Kuvendit, Taulant Balla zbuloi personin që sipas tij ka realizuar kamerën e fshehtë me Fredi Alizotin, i ak

Babalja, PD: Zëri është i ngjashëm me atë të Agron Xhafajt
  • 2018-10-11

Babalja, PD: Zëri është i ngjashëm me atë të Agron Xhafajt

Në një konferencë të posaçme për mediat, deputeti demokrat Enkeljed Alibeaj dhe përfaqësuesi ligjor demokrat Gazment Bardhi deklaruan se është fakt se Agron Xhafaj nuk u hetua kurrë por u lejua që të iki natën në Itali, pasi u provua se ai drejtonte trafikun e drogës në Vlorë. Alib