Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelil +Gjoni

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.468Z

Tensioni, fyerje mes deputetëve

BLEDAR HOTIPërplasja e dytë mes maxhorancës dhe opozitës për çështjen e hapjes së kutive është shoqëruar me sharje dhe fyerje nga më të ndryshmet nga ana e deputetëve të të dy kampeve. Pas diskutimit maratonë të një dite më parë, situata në ditën e dytë të seancës ka qenë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:06.352Z

Tallja e Nexhmije Hoxhës: I paska zënë sevdaja dibranët e mi buzëplasur

Raporti i Xhelil Gjonit në Komitetin Qendror për varfërinë në Dibër. Ja çfarë tha ai dhe pse u acarua e veja e diktatorit: Varfëria ka pllakosur gjithë Dibrën. Gjendja shëndetësore është shumë e rënduar, ka një numër shumë të madh të sëmurësh me tuberkuloz me pak fjalë di

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.816Z

E vërteta e dënimit të Kujtim Spahivoglit nga Dritëro Agollit dhe përplasje e tij me Xhelil Gjonin: Ke rehabilituar by*********, pse Kujtimin jo

Nga Dr. Kadri Kadiu, TemA   “Të qoftë i lehtë dheu që të hodhën përsipër, o njeri, por më e lehtë qoftë balta, e pakët vërtet, por rëndesa e saj është mizore”. Kështu është shprehur për Dritëroin, Artisti Pëllumb Kulla. Kam përjetuar dhimbje këto ditë, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.076Z

Braho: Berisha spiunoi Xhelil Gjonin

Deputeti i LSI-së, Spartak Braho, akuzoi kryetarin e qeverisë se ka lidhje agjenturore me UDB-në (shërbimi sekret në ish-Jugosllavi) dhe se ka qenë informator i rregullt dhe i vullnetshëm. PD-ja dhe kryeministri i kthejnë krahët Biberajt dhe nuk pranojnë ta shqyrtojnë projektin e propozua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.357Z

Nga debatet me te nxehta te seances plenare

Jozefina Topalli: Nuk mund ta imagjinoja kurre qe nje seance plenare te kthehet ne nje gjyq special i komisionereve socialiste. Zonja Xhuvani, nuk duhet fyer militanti. Eshte e paturpshme ajo qe the, sepse nuk duhet fyer militanti qe te voton. Luiza Xhuvani: Faleminderit per mikpritjen, por nuk mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.068Z

Filozofia e gënjeshtrës dhe e mashtrimeve edviniste merr tjetër shuplakë në PE

Xhelil Gjoni i PS, në Strasburg, nuk merr as më shumë e as më pak se ç’i ka dhënë mazhorancaI njohur së fundmi si Xhelil Gjoni i PS-së, për ekstremizmin e treguar ndaj forcave të jashtme dhe fobisë së trashëguar, për bllokimin e daljes së shqiptarëve drejt perëndimit, Edvin K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.401Z

Spiro Dede: Ramiz Alia e Xhelil Gjoni, si e bindën Nanon të pranonte kreun e PS

 Spiro Dede, ish-sekretar i Komitetit Qendror të Partisë së Punës dhe njëkohësisht ish-nënkryetar i Partisë Socialiste, ka sqaruar dje për Panorama rolin e Ramiz Alisë, Nexhmije Hoxhës si dhe momentet se si u zgjodh Fatos Nano Kryetar i PS-së. Dede është shprehur se intervist

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama