Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelil +Gjoni

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.068Z

Filozofia e gënjeshtrës dhe e mashtrimeve edviniste merr tjetër shuplakë në PE

Xhelil Gjoni i PS, në Strasburg, nuk merr as më shumë e as më pak se ç’i ka dhënë mazhorancaI njohur së fundmi si Xhelil Gjoni i PS-së, për ekstremizmin e treguar ndaj forcave të jashtme dhe fobisë së trashëguar, për bllokimin e daljes së shqiptarëve drejt perëndimit, Edvin K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.401Z

Spiro Dede: Ramiz Alia e Xhelil Gjoni, si e bindën Nanon të pranonte kreun e PS

 Spiro Dede, ish-sekretar i Komitetit Qendror të Partisë së Punës dhe njëkohësisht ish-nënkryetar i Partisë Socialiste, ka sqaruar dje për Panorama rolin e Ramiz Alisë, Nexhmije Hoxhës si dhe momentet se si u zgjodh Fatos Nano Kryetar i PS-së. Dede është shprehur se intervist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.798Z

Socialistët e kthejnë parlamentin në vitin 1945

14-09-2012 / Gazeta 55 Rreshtim me urdhër në krah të trashëgimtarëve të nomenklaturës enveriste dhe fjalime socialistësh që thuajse bëjnë thirrje për rikthimin në internim të të gjithë ish-pronarëve të ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.374Z

Strazimiri: Ne luftuam trafikun, PS e stimuloi

Pas akuzave te djeshme te PS-se, nepermjet deputetit Ilir Gjoni per situaten e trafiqeve ne vend, i cili i referohej nje raporti te antimafias italiane, reagoi edhe PD. Zevendesministri i Brendshem, Genti Strazimiri, iu pergjigj akuzave duke kujtuar se qeveria e PD-se i ka luftuar trafiq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.502Z

Pernaska: Ata qe ftojne per proteste, jane boset e mafias

Deputetja demokrate, Lajla Pernaska, u shpreh dje gjate nje komunikimi per mediat se bllokmenet e rinj Edvin Kristaq Rama, Xhelil Gjoni i ri, Sul Bushati i ri, Bilbil Klosi i ri, Beqja i ri, njoftuan shqiptaret se do nisnin protestat e tyre per luften kunder varferise neper Shqiperi. "Mazhoranca kon

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.068Z

Xhelil Gjoni i PS, në Strasburg, nuk merr as më shumë e as më pak se ç’i ka dhënë mazhoranca

Filozofia e gënjeshtrës dhe mashtrimit e Edvin Kristaq Ramës, merr një tjetër “shuplakë” në PE I njohur së fundmi si Gjelil Gjoni i PS-së, për ekstremizmin e treguar ndaj forcave të jashtme dhe fobisë së trashëguar, për bllokimin e daljes së shqiptarëve drejt perëndi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.467Z

Hida: “Ish-komunistët, tentativë për të marrë pushtetin”

Autori i Lajmit: Redaksia Për deputetët e Partisë Demokratike protestat dhe greva e urisë së Partisë Socialiste janë një tentativë e ish-komunistëve për të marrë pushtetin me dhunë. Deputeti i Partisë Demokratike, Sybi Hida, u shpreh sot se ish-bllokmenët po kërkojnë hakmarrje p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama