Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelil +Gjoni

Meta: total 212 / total_found 212 / time 0.000 / keyword[0] xhelil / docs[0] 506 / hits[0] 748 / keyword[1] gjoni / docs[1] 7839 / hits[1] 14293 /
No Pic available
  • 2007-12-14

Kryqëzimi i Petrit Dumes në Pleniumin e 6-të

Autori i Lajmit: Leonard VeiziPas mbledhjes së Pleniumit të 5-të të Komitetit Qendror të Partisë së Punës të Shqipërisë më 25 dhe 26 korrik 1974, ku u dënua Beqir Balluku, më 16 dhe 17 dhjetor 1974 u mbajt Pleniumi i 6-të, ku u dënuan Petrit Dume, Hito Çako, Rrahman Parllaku dhe ofi

No Pic available
  • 2007-12-14

Këmbëngulja e Enverit për një grup armiqësor në ushtri

Autori i Lajmit: Leonard VeiziPas mbledhjes së Pleniumit të 5-të të Komitetit Qendror të Partisë së Punës të Shqipërisë më 25 dhe 26 korrik 1974, ku u dënua Beqir Balluku, më 16 dhe 17 dhjetor 1974 u mbajt Pleniumi i 6-të, ku u dënuan Petrit Dume, Hito Çako, Rrahman Parllaku dhe ofi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama