Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelil +Gjoni

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.611Z

Bulku: “Lironi bulevardin, cirkut i ka ikur koha”

Autori i Lajmit: Redaksia “Prej 14 ditësh tashmë po ndjekim një shou të paprecedent në mes të Tiranës, ku protagonistë janë një çadër dhe disa njerëz që as vetë nuk e dinë se pse qëndrojnë aty dhe as se çfarë kërkojnë. Prej 14 ditësh ndotin bulevardin kryesor të Tiranës,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.502Z

"Pas antimafias, tani PS kunder ansiskafit"

Partia Demokratike, permes zyrtarit te saj, Genti Strazimiri, kritikoi dje ashper kundershtimin nga ana e opozites te ligjit per moratoriumin. "Pas kundershtimit te ligjit anti-mafia, nje ligj percaktues per heqjen e vizave per shqiptaret, "ekipi Shpresa" i Partise se Punes, Xhelil Gjoni i ri, Sul B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.926Z

Fakti/Edvini - Trashëgimtari i nomenklaturës, tallet me Xhelilët dhe Sulejmanët, por djemtë e tyre po i pompon si pseudopolitikanë

Edi Rama ka demonstruar dje se nuk e do Xhelil Gjonin, por të birin e tij, Ilirin, e ka futur nën sqetullën e vet.I trembur dhe i sigurt se festa e 8 dhjetorit, e paralajmëruar nga PD-ja, do të jetë edhe një zë kundër trilleve të tij, Edi Rama , nëpërmjet “dystantartizimit”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.603Z

Kur shantazhi antishtetëror i komunistëve mbërrin edhe tek tempulli i demokracisë

Gjithë opinioni publik, vendas e ndërkombëtar, u bë dëshmitar i një maskarade që u luajt nga e majta ish-komuniste në Parlamentin e Shqipërisë për dy ditë me radhë. Gjoja në emër të transparencës për hapjen e kutive, në momentin e votimit, me urdhër të Edi Ramës, deputetët soc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.502Z

Mehilli: Bllokmenet e rinj, kunder te huajve

Zedhenesja e Partise Demokratike, Erla Mehlli, reagoi dje ndaj nisjes se protestave te opozites, duke thene se bllokmenet e rinj nen moton "nuk na duhen te huajt" si punistet e vjeter, dikur me moton "jetojme, punojme si ne rrethim". "Keto dite, pinjollet e Bllokut apo bllokmenet e rinj, Edvin Krist

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.494Z

Mëhilli: Kërcënimet banditeske alla mafioze të njerëzve të Edvinit do marrin përgjigje ligjore

Partia Demokratike reagoi sot publikisht ndaj sjelljes prej huliganësh të njerëzve të Edi Ramës dhe Gramoz Ruçit, të cilët kanë kërcënuar artisten dhe deputeten Rajmonda Bulku, se pse ajo denoncoi aktin barbar ndaj nënave dhe grave të burgosura në çadrat e bulevardit. “Edvin K

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama