Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelil +Gjoni

Meta: total 212 / total_found 212 / time 0.000 / keyword[0] xhelil / docs[0] 506 / hits[0] 748 / keyword[1] gjoni / docs[1] 7839 / hits[1] 14293 /
Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes
  • 2015-04-15

Ja 1667 emrat qe kane gati legalizimet ne zonen e Kenetes

ALUIZNI ka bere te ditur sot se "Qytetareve te paraqitur ne liste u kerkohet te vijne prane zyrave te ALUZINI - t Durres per te terhequr faturat e parceles ndertimore te pregatitura nga ana jone dhe te kryejne pagesen e saj, ne menyre qe te vijoje procedura per pajisje me leje legalizimi dhe dergim

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat
  • 2015-03-26

Legalizimi, lista me 589 emrat e zonës së ish-Kënetës që kanë gati faturat

Zyra e ALUIZNI-t për Qarkun e Durrësit njofton qytetarët e poshtëshënuar që i përkasin zonës së ish- Kënetës në Durrës, se duhet të paraqiten pranë zyrave të ALUIZNI-t në qytetin e Durrësit për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin
  • 2015-02-16

Legalizimet, lista me 1050 emra për Durrësin

Zyra e ALUIZNI-t për qarkun e Durrësit ka shpërndarë të shtunën 1001 leje legalizimi për banorët e kësaj zone, ndërsa po bëhen gati më shumë se 1000 leje të tjera që pritet të shpërndahen pas disa ditësh. Ndërkohë, 1050 emra që përfitojnë leje legalizimi u bënë publike dje

No Pic available
  • 2015-02-12

Legalizimet, 515 përfituesit e lejes për qarkun e Tiranës

Dega rajonale e ALUIZNI-t, Tirane publikon listën e emrave të 515 qytetarëve që duhet të paraqiten pranë sporteleve të kësaj dege për të tërhequr faturat e parcelës ndërtimore dhe për të lidhur kontratat e fitimit të pronësisë së truallit. Drejtoria rajonale e qarkut Tirane u bën

Prec Zogaj i pergjigjet Xhelil Gjonit Mendesi e vjeter
  • 2015-01-15

Prec Zogaj i pergjigjet Xhelil Gjonit Mendesi e vjeter

e Merkure 14 Janar 20151812 pm p classwp-caption-textPrec ZogajbrbrSot nuk ka me komandime nga lart ligjin e ben liria Keshtu i eshte pergjigjur Prec Zogaj nga Vlora ku ka promovuar librin e tij publicistik Fillimet ish-sekretarit te Pare te Rrethit te Tiranes Xhelil Gjoni Keto

Xhelil Gjoni Imami e Pashko konsultoheshin me mua kur u krijua PD
  • 2015-01-15

Xhelil Gjoni Imami e Pashko konsultoheshin me mua kur u krijua PD

e Premte 9 Janar 20151226 pm p classwp-caption-textXHELIL GJONI DUKE FOLUR PER PANORAMAbrbrp classwp-caption-textXhelil Gjoni Gramoz Pashko dhe Arben ImamiSSSAbrASSSe cili ishte roli i themeluesve te Partise Demokratike ne Levizjen studentore dhe ne vete partine e re qe u krijua

Intervista e plote e Imamit per Xhelil Gjonin E ka lene kujtesa e kam takuar vetem ne maj 91
  • 2015-01-11

Intervista e plote e Imamit per Xhelil Gjonin E ka lene kujtesa e kam takuar vetem ne maj 91

e Shtune 10 Janar 20151325 pm p classwp-caption-textArben ImamiSSSAbrASSNje nga themeluesit e Partise Demokratike Arben Imami sot deputet i saj hedh poshte pretendimet e Xhelil Gjonit se eshte takuar dhe konsultuar me te gjate diteve te krijimit te kesaj partie ne dhjetor 1990 A

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama