Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelil +Gjoni

Total: 205
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.067Z

Izolohet Xhelil Gjoni i PS, s’arrin të bëjë zap klanet brenda deputetëve

Dje ka nisur lufta civile mes dy klaneve të Edvin Ramës, por linja pensioniste e Arta Dades s’ka triumfuar dot mbi ambiciet e Ditmir Bushatit e Taulant Ballës. Si linjë e mesme, është përzgjedhur sërish “fytyra e vrerosur” e partisë, Gramoz Ruçi, për të luajtur farsën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:03.018Z

Xhelil Gjoni ruan Enverin nga zjarri i kritikave Enverin

29/04/2005  Kongresi i X i PPSH Cilat ishin premtimet e qeverisë së parë të Nanos dhe bllokimi i veprimtarisë nga PD-ja. Cila ishte marrëveshja që bëri PPSH me partinë demokratike? Cila ishte lëvizja e sindikatave, dhe kërkesat e tyre? Cila ishte thirrja e Ramiz Alisë përmes R

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.377Z

Strazimiri: Gjoni drejtonte simbiozen e mafias me shtetin

Deputeti i Partise Demokratike, Gent Strazimiri deklaroi dje se ish-ministrat socialiste te Rendit, duhet te mos flasin per sigurine ne vend, pasi jane ata te cilet e bene Shqiperine nje nga vendet me te pasigurta ne Evrope dhe me gjere. Ish-zevendesministri i Brendshem, Strazimiri kundershtoi dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.603Z

Xhelil Gjoni Imami e Pashko konsultoheshin me mua kur u krijua PD

e Premte 9 Janar 20151226 pm p classwp-caption-textXHELIL GJONI DUKE FOLUR PER PANORAMAbrbrp classwp-caption-textXhelil Gjoni Gramoz Pashko dhe Arben ImamiSSSAbrASSSe cili ishte roli i themeluesve te Partise Demokratike ne Levizjen studentore dhe ne vete partine e re qe u krijua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.602Z

Prec Zogaj i pergjigjet Xhelil Gjonit Mendesi e vjeter

e Merkure 14 Janar 20151812 pm p classwp-caption-textPrec ZogajbrbrSot nuk ka me komandime nga lart ligjin e ben liria Keshtu i eshte pergjigjur Prec Zogaj nga Vlora ku ka promovuar librin e tij publicistik Fillimet ish-sekretarit te Pare te Rrethit te Tiranes Xhelil Gjoni Keto

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.042Z

“Prapaktheu” e Xhelil Gjonit të PS – flet në Strasburg për vizat, ndërkohë që u thotë deputetëve të mos e turpërojnë nesër në parlament

Agresioni socialist kundër lëvizjes së lirë të shqiptarëve po e shton koston e izolimit ndërkombëtar të Edi Ramës. Prandaj edhe gjatë ditës së sotme, kur Xhelil Gjoni i Partisë Socialiste ndodhet si eremit në Strasburg, deputetët socialiste vendosen qe te marrin pjesë ne seancen e n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.468Z

Tensioni, fyerje mes deputetëve

BLEDAR HOTIPërplasja e dytë mes maxhorancës dhe opozitës për çështjen e hapjes së kutive është shoqëruar me sharje dhe fyerje nga më të ndryshmet nga ana e deputetëve të të dy kampeve. Pas diskutimit maratonë të një dite më parë, situata në ditën e dytë të seancës ka qenë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama