Rezultate te kerkimit per termin: +Xhelil +Gjoni

Meta: total 212 / total_found 212 / time 0.000 / keyword[0] xhelil / docs[0] 506 / hits[0] 748 / keyword[1] gjoni / docs[1] 7839 / hits[1] 14293 /
No Pic available
  • 2012-05-05

Kiço Mustaqi: Më ’91 me Xhelilin dhe Gramozin do çlironim Portin

Jemi në fundin e vitit 1991. Shqipëria përjeton një situatë kaotike. Institucionet e shtetit nuk funksionojnë me efiçencë. Masat e njerëzve që dëshirojnë anarshinë kanë marrë përmasa shqetësuese. Masa e madhe e nj

No Pic available
  • 2012-05-04

Kiço Mustaqi: Më ‘91, Alia urdhëroi të marshonin 18 divizione drejt Tiranës

Vijon intervista interesante e ish-ministrit të Mbrojtjes së viteve kur Shqipëria komuniste po përjetonte rrugën e ndryshimeve të mëdha. Ishin momentet kur shumë zona tepër emergjente për nevojat e popullit dhe të funksionimit të shtetit si

No Pic available
  • 2012-05-03

Fatos Nano nuk e mban dot më në duar çadrën e tij

ANDI BUSHATI Ai nuk është më kryetari i partisë së madhe, e cila i mundësoi për një dekadë e gjysmë të zgjidhte postet që donte dhe ti shpërndante po aq bujarisht për të tjerët. I pambuluar, me krahë të pambrojtur, ai është sot i detyruar të bëjë një betejë të vetmuar. Për

Basha kredi për shtëpi Agim Llupos, vrasësit të 21 Janarit
  • 2012-04-06

Basha kredi për shtëpi Agim Llupos, vrasësit të 21 Janarit

TIRANE - Lulëzim Basha ka futur në listën e personave që përfitojnë kredi të buta për shtëpi në Tiranë familjen e Agim Llupos. Në listën e kredive të shpërndara në Këshillin Bashkiak, bie në sy emri i Liri Llupos, nënës së Agim Llupos. Nga një verifikim që gazeta Tema bëri n

No Pic available
  • 2012-04-03

Lista e familjarëve që përfitojë kredi nga bashkia

03/04/2012  Robert Adem Goxaj Nikollë Ndue Qehajaj Gjergji Ilir Bashari Violeta Ismail Bego Valentina Luftim Minxhozi Jolanda Vangjel Alushaj Fatmir Sadik Mmataja Ernest Hysen Mahmutllari Ylli Firduz Ganaj Eldorado Sami Jahja Agron Kamber Selami Ilir Nesti

Një “Saimir Tahir” edhe për degën e PS-së Shkodër
  • 2012-03-17

Një “Saimir Tahir” edhe për degën e PS-së Shkodër

17-03-2012 / Gazeta 55 “Tahirizmi” është kthyer në model politik të humbësit Edvin Rama si dhe njëherazi një formulë e suksesshme për të shtirë në dorë degët rebele të PS. Një deputet i PS-së p&eum

No Pic available
  • 2012-03-03

Tallja cinike e Ramës me ish- të përndjekurit, bën Gramoz Ruçin “avokat” të kauzës së tyre

03-03-2012 / Redaksionale Nëse gënjeshtra i ka këmbët e shkurtra, atëherë hipokrizia i ka këmbët e gjata, njëlloj si të Edi Ramës. Kryetari i Partisë Socialiste thotë se po thyen akullin që ka mes PS dhe të përndje

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama