Rezultate te kerkimit per termin: +Xhemali

Meta: total 454 / total_found 454 / time 0.000 / keyword[0] xhemali / docs[0] 454 / hits[0] 747 /
No Pic available
  • 2016-08-27

Foto/Kjo lagje në Tiranë është vërtet e frikshme

Foto 1 nga 26 Rrugicat janë tërësisht të paasfaltuara dhe të mbushura me dhe e llucë. Edhe pse rreth e rrotull ka pallate të reja luksoze, infrastruktura, gjatë gjithë këtyre viteve ka ruajtur kushte mesjetare për një zonë të banuar. Por tani duket se Selita po kthehet në lag

No Pic available
  • 2016-08-25

Nis projekti për zonën e Selitës, Veliaj: Përfitojnë 6 mijë banorë

Zona periferike e Selitës do të ofrojë të njëjtat standarde infrastrukture dhe jetese, ashtu si edhe zonat e urbanizuara të Tiranës. Bashkia e Tiranës ka nisur projektin për rikualifikimin e plotë urban të bllokut të banimit të kufizuar nga Rr. Mentor Xhemali, Rr. Hajdar Tafa, Rr. Qemal

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit
  • 2016-07-07

EMRAT/ Bashkia ndan banesat e dyta sociale, ja 177 përfituesit

Katër vite pasi u mbajtën peng, 385 banesat sociale në Shkozë tashmë kanë të zotët e tyre. Me votat e të gjithë anëtarëve, Këshilli Bashkiak i Tiranës ndau dje pjesën e dytë të banesave sociale, 177 të tilla. Në listën përbri janë emrat e përfituesve që, brenda një kohe

Haka mohon vrasjen e biznesmenit nga Durrësi: Makinën e kisha shitur
  • 2016-06-20

Haka mohon vrasjen e biznesmenit nga Durrësi: Makinën e kisha shitur

Dëshmia e të dyshuarit si autor i vrasjes së Lonard Muratajt në 2014-n I riu që u prangos pardje për vrasjen e biznesmenit durrsak mohon akuzën dhe shfaq një pretendim që sipas tij tregon se nuk ka marrë pjesë në ekzekutimin e 2014-s. Por dje, policia arrestoi dy kushërinjtë e Bedri Ha

No Pic available
  • 2016-06-19

Arrestohen 2 persona, nuk iu bindën urdhërit të policisë, në makinë kishin Bedri Hakën

Policia e Krujës ka arrestuar dy persona, pasi nuk iu bindën urdhërit të policisë sepse në mjet kishin shtetasin Bedri Haka, i cili dyshohet se është autori i vrasjes së biznesmenit Leonard Murataj. Të arrestuarit janë Xhemali Prushi 22 vjeç dhe Skerdi Prushi 19 vjeç, banues në Fushë-

Ne makine me vrasesin e biznesmenit Murataj arrestohen dy kusherinj
  • 2016-06-19

Ne makine me vrasesin e biznesmenit Murataj arrestohen dy kusherinj

Kruje 19 qershor 2016 NOAal- Dy persona te cilet udhetonin me makine me te riun Bedri Haka i akuzuar per vrasjen e biznesmenit Leonard Murataj jane arrestuar nga policiabr br Kusherinjte Xhemali Prushi 22 vjec dhe Skerdi Prushi 19 vjec banues ne Fushe-Kruje u arrestuan diten e djeshme pasi ne Laru

Siu bindën urdhrit të policisë, në makinë kishin Bedri Hakën; arrestohen kushërinjtë
  • 2016-06-19

Siu bindën urdhrit të policisë, në makinë kishin Bedri Hakën; arrestohen kushërinjtë

Nuk i binden urdhrit të Forcave Operacionale për të ndaluar, pasi në mjet kishin shtetasin Bedri Haka, arrestohen dy kushërinj. Burimet zyrtare të policisë lokale bëjnë me dije se në pranga kanë rënë shtetasit Xhemali Prushi 22 vjeç dhe Skerdi Prushi 19 vjeç, banues në Fushë-Krujë.