Rezultate te kerkimit per termin: +Xhensila

Total: 342
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.479Z

Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj i dedikojnë këngë Panoramës?

Një tjetër këngë me ritme të verës sapo është publikuar. Ardian Bujupi dhe Xhensila Myrtezaj kanë bashkuar forcat për herë të dytë për një projekt muzikor. Panorama titullohet kënga e re e këtyre dy artistëve, të cilët e realizuan edhe me klip të punuar nga Entermedia. Në klip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.455Z

BB8, Fatjoni dhe Xhensila i shprehin Marinës dashurinë

Transmetuar më 18.04.2015 - 17:19 Banorët janë të gjithë në dhomë e gjumit. Çifti më i ri i Big Brother 8 janë në kuzhinë. Marina u bashkohet. Xhensila dhe Fatjoni mendojnë se Marina është e vetmja nga banorÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.631Z

Xhensila Myrtezaj ndryshon look |FOTO

Transmetuar më 17.02.2015 - 20:45 Ajo ka krijuar imazhin e saj të pandryshuar te publiku me flokët e gjata dhe të drejta, por vjen një moment që gjithkush kërkon të ndryshojë. Kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren Xhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.279Z

Xhensila Myrtezaj Me Besin humba virgjerine

Transmetuar me 18102014 - 0008 Ata prej vitesh jane ne nje lidhje dha tashme dashuria e tyre eshte bere e njohur edhe per publikunbr br Kengetarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori komik Bes Kallaku jane nje nder ciftet me te perfolur d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.378Z

Xhensila suprizon, sjell HIGH LOVE

Ajo ka shijuar sëfundmi pushimet me të dashurin e saj të zemrës, aktorin e Portokallisë Bes Kallaku. Por Xhensila Myrtezaj ka vendosur të suprizojë të gjithë fansat e saj, teksa ka publikuar dje këngën e saj më të re. Kënga titullohet HIGH LOVE dhe mund ta ndiqni në Youtube. Xhensila

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.429Z

Pak orë para dasmës, Xhensila zbulon fustanin e nusërisë

Kanë mbetur vetëm pak orë nga dasma e shumëpritur e këngëtares së njohur Xhensila Myrterzaj dhe aktorit të humorit Bes Kallakut. Ndrësa të gjithë po presin me padurim për të parë Xhensilë nuse, ajo ka publikuar me anë të një foto në Instagram e veshur me një këmishë nate ngjyr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.339Z

Xhensila dhe Besi, momente spirituale në Medjugorje |FOTO

Transmetuar më 11.01.2015 - 19:13 Pas aventurave në dëborë, këngëtarja Xhensila Myrtezai dhe i dashuri i saj Besart Kallaku, kanë preferuar disa momente spirituale. Në fotot që ju sjell NOA.al, shikoni

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama