Rezultate te kerkimit per termin: +Xherri

Total: 59
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.443Z

Çani: Tomi dhe Xherri nuk janë armiq, kanabisi është sport i preferuar i shqiptarëve

Gazetari Arjan Çani i ftuar në 360 Gradë, thotë se kanabisi është sport i preferuar i shqiptarëve dhe se fenomeni nuk do të zhduket asnjëherë për sa kohë tregu e kërkon. Deklaratat e tij erdhën pas pyetjes në lidhje me deklaratat e kryeministrit Rama se policia e shtetit do të kaloj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.190Z

Si e shpëtoi padashje Izraeli regjimin e Enver Hoxhës?

Nga Ruben Avxhiu Enver Hoxha ishte një armik i vendosur i Izraelit, mirëpo ka qenë pikërisht ky shtet që mund ta ketë shpëtuar regjimin e tij pa e kuptuar. Kjo e gjitha nëse beson një histori të treguar nga Xherri Purnell, shkrimtar i njohur librash fantastiko-shkencorë. Sipas tij, në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:17.111Z

Si e shpëtoi padashje Izraeli regjimin e Enver Hoxhës

Ruben Avxhiu Enver Hoxha ishte një armik i vendosur i Izraelit, mirëpo ka qenë pikërisht ky shtet që mund ta ketë shpëtuar regjimin e tij pa e kuptuar. Kjo e gjitha nëse beson një histori të treguar nga Xherri Purnell, shkrimtar i njohur librash fantastiko-shkencorë. Sipas tij, në mes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.636Z

Rreh djalin se nuk i pelqente nusja qe kish zgjedhur arrestohet babai

Librazhd Babai rreh keq te birin se nuk i pelqente vajza qe ai kishte zgjedhur per nuse. Ngjarja ka ndodhur dy dite me pare ne fshatin Zdrajsh te Komunes se Orenjes 35 kilometra larg qytetit te Librazhdit. Sipas burimeve zyrtare te policise lokale behet e ditur se rreth ores 1830 te se merkures nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.266Z

Vietnam: Një ushtar amerikan, në kërkim të djalit të humbur

Mijëra fëmijë lindën nga marrëdhëniet e ushtarëve amerikanë me vajzat vendëse gjatë luftës së Vietnamit. Tashmë që janë në të gjashtëdhjetat apo shtatëdhjetat, disa ushtarë po kërkojnë dëshpërimisht djemtë dhe vajzat që nuk u njohën kurrë Sue Lloyd Roberts, BB Një am

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.850Z

Kryerepublikani irlandez urdhëroi vrasje në emër të IRA-s

Autori i Lajmit: A.D Belfast - Shefi i republikanëve irlandezë, Xherri Adams personalisht ka urdhëruar vrasjen dhe varrosjen e fshehtë të një nëne të ve të 10 fëmijëve. Jean Mekkonvile ishte vetëm 38 vjeçe dhe një nënë e 10 fëmijëve kur ajo u rrëmbye nga shtëpia e saj në Belfas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.869Z

Anjeza, shqiptarja që po befason në “Italia’s got talent”

ITALI - “Një krijesë delikate, si kukull e bukur qeramike”, kështu e ka vlerësuar anëtari i jurisë së spektaklit “Italia’s got talent”, Xherri Skoti 17-vjeçaren shqiptare, Anjeza Ruci, e cila performoi me një sërë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama