Rezultate te kerkimit per termin: +Xherri

Total: 59
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:59.869Z

Anjeza, shqiptarja që po befason në “Italia’s got talent”

ITALI - “Një krijesë delikate, si kukull e bukur qeramike”, kështu e ka vlerësuar anëtari i jurisë së spektaklit “Italia’s got talent”, Xherri Skoti 17-vjeçaren shqiptare, Anjeza Ruci, e cila performoi me një sërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.370Z

Irlande e Veriut arrestohet lideri politik

Lideri i Shin Fejnit, Xherri Adams eshte ndaluar per t`u marre ne pyetje lidhur me rrembimin dhe ekzekutimin e një vejushe nga ushtria republikane irlandeze në 1972-shin. Arrestimi i tij shihet nje levizje e rrezikshme, qe mund te lekunde paqen e brishte ne Irlanden e Veriut.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.454Z

Teatri i Metropolit çel sezonin për spektatorët e vegjël

TIRANË- Fëmijët kryeqytetas do kenë një mundësi më shumë për të kaluar në shoqërinë e moshatarëve disa orë të këndshme, pasi Teatri i Metropolit çel sezonin e ri artistik me dy premierat e reja “Ma&cced

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.774Z

Meta: Kreu i mavisë do ta pësojë shumë rëndë si miku im në 1994-n

Nga Durrësi, Presidenti i zgjedhur Ilir Meta u shpreh se Lëvizja Socialiste për Integrim do të jetë forcë e parë jo vetëm në Tiranë dhe në Durrës, por edhe në Fier. Ai tha se kreu mavi siç e cilëson Partinë Socialiste do ta pësojë keqas më 25 qershor siç e pësoi Sali Berisha në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.276Z

Greqi rrezikon te mbytet anija shqiptare

Nje anije shqiptare rrezikon te mbytet ne pjesen jugore te Peleponezit ne Greqi. Roja bregdetare greke dha alarmin se anija me flamur shqiptar Xherri 2 ndodhej ne veshtiresi pasi motoret e saj kane dale jashte perdorimit.Grupet e shpetimit jane nisur drejt anijes shqiptare te ngarkuar me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.516Z

Meta sulmon ashpër Bashën: Është një flutur në murin e Ramës!

Ilir Meta është treguar veçanërisht i ashpër me Lulzim Bashën gjatë intervistës në Opinion me Blendi Fevziun. Duke folur për Lulzim Bashën, presidenti i ardhshëm u shpreh se Basha sot u kthye në një flutur tjetër nga ato që ka vizatuar Edi Rama në zyrë. Kur Fevziu e pyeti nëse kis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.490Z

Zjarret në Kaliforni, shpallet gjendje e jashtëzakonshme

Guvernatori i shtetit të Kalifornisë, SHBA, Xherri Braun, ka shpallur gjendjen e jashtëzakonshme për pjesën veriore të vendit, për shkak të katastrofës natyrore që po shkaktojnë zjarret. Flakët po shkatërrojnë sipërfaqe të mëdha të pyjeve. Në krahinën Ponderosa zjarret kanë djeg

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama