Rezultate te kerkimit per termin: +Yje

Meta: total 1000 / total_found 4024 / time 0.002 / keyword[0] yje / docs[0] 4024 / hits[0] 4894 /
Hotelet / Më i madhi, më i vogli dhe më i çuditshmi në botë (FOTO)
  • 2018-12-11

Hotelet / Më i madhi, më i vogli dhe më i çuditshmi në botë (FOTO)

Të flesh në një Beetle ose në një dhomë prej 83 mijë dollarësh në natë. Zgjedhja është e juaja Ata që duan pushime origjinale dhe mbi të gjitha që i ndajnë ato në rrjetet sociale, janë të vetëdijshëm se origjinaliteti i vendit apo i hotelit është thelbësor për të tërhequr

Hyatt vjen në Shqipëri, nënshkruhet marrëveshja me Kastratin
  • 2018-12-06

Hyatt vjen në Shqipëri, nënshkruhet marrëveshja me Kastratin

Mesditën e kësaj të enjteje, në kryeqytetin shqiptar është nënshkruar marrëveshja për të sjellë në Shqipëri të gjithë eksperiencën dhe menaxhimin në fushën e hotelerisë, të kompanisë gjigante amerikane Hyatt Hotels Corporation, me seli në Chicago. Standardet më të larta të

Bixhozi përçan qeverinë, Stërkaj: Të hiqet nga hotelet me 5 yje
  • 2018-12-03

Bixhozi përçan qeverinë, Stërkaj: Të hiqet nga hotelet me 5 yje

Buxheti 2019 është kthyer në një mollë sherri brenda mazhorancës së majtë, teksa që në mbledhjen e grupit të PS në nisje të së enjtes ka pasur përplasje midis Erion Braçes dhe ministrit të Financave Arben Ahmetaj për tatimet mbi pagën. Por përplasje brenda qeverisë janë regjist

No Pic available
  • 2018-12-03

Kompani me punëtorë në të zezë, babai i Di Maios: Më falni! Ska faj im bir

“Kërkoj falje për gabimet që kam bërë, i kërkoj falje familjes time për problemet që kanë përjetuar”. Kjo është ajo që Antonio Di Maio, babai i zëvendëskryeministrit italian dhe liderit të lëvizjes antiestablishment 5 Yje, Luigi Di Maio, thotë në një video në Faceboo

Lojërat e fatit, mazhoranca kundër Braçes, Rama: Taksa smund të rritet  
  • 2018-12-03

Lojërat e fatit, mazhoranca kundër Braçes, Rama: Taksa smund të rritet  

Mazhoranca ka rrëzuar në Parlament amendamentin e propozuar kreu i Komisionit të Ekonomisë, Erjon Braçe, i cili kërkoi rritjen e taksimit nga 15 në 30% për lojërat e fatit te hotelet me 5 Yje, por kryeministri Rama reagoi duke thënë se një gjë e tillë është praktikisht e pamundur kur

No Pic available
  • 2018-11-29

Juvja shopping në Madrid, ja plani për ti rrëmbyer Realit dy yje të tjerë!

Nëse një futbollist ka probleme në skuadrën e tij, zakonisht zërat e merkatos shtohen. Dhe kur bëhet fjalë për një futbollist si Isco, atëherë klubet më të mëdha europiane janë gati për tu hedhur në sulm. Pas problemeve të raportuara me Santiago Solarin, gazeta spanjolle AS, e cila

Kthimi i Ivan Dragos! Çfarë ka bërë në 33 vitet e fundit rivali i Rocky-t! 
  • 2018-11-20

Kthimi i Ivan Dragos! Çfarë ka bërë në 33 vitet e fundit rivali i Rocky-t! 

Personazhi rus, i luajtur nga aktori Dolph Lundgren, do të jetë mes protagonistëve të “Creed 2”, sipas spin off të sagës së Rocky Balboas Nëse kapitulli i tretë i Ghostbusters për tani është vetëm një njoftim premtues, kthimi i legjendar Ivan Dragos në ekranin e madh ësht