Rezultate te kerkimit per termin: +Yje

Meta: total 1000 / total_found 4024 / time 0.002 / keyword[0] yje / docs[0] 4024 / hits[0] 4894 /
Futbollisti i Napoli grabitet me pistoletë pas fitores ndaj Liverpulit
  • 2018-10-04

Futbollisti i Napoli grabitet me pistoletë pas fitores ndaj Liverpulit

Nga kënaqësia e madhe për suksesin në Champions in xetremis ndaj Liverpulit falë golit të Insinjes, tek frika e madhe për një grabitje me armë. Mund të përkufizohet kështu mbrëmja e Arkadiusz Milik, sulmuesi i Napolit, i cili në një rrugë në Varcaturo, pak metra nga banesa e tij në

Horoskopi, vaniteti është shkruar në yje
  • 2018-09-19

Horoskopi, vaniteti është shkruar në yje

A jeni një maniak i estetikës si Peshorja dhe Luani apo i rreptë si Akrepi? Marrëdhënia me pasqyrë ndikohet nga Zodiak Mburrja, që është vetëkënaqësia e vetes, e bukurisë estetike dhe cilësive, nuk përjetohet nga të gjithë në të njëjtën mënyrë. Në të vërtetë ka njerëz që

Rikthehet Peza NFest, 2 ditë aktivitete për të gjitha moshat
  • 2018-09-13

Rikthehet Peza NFest, 2 ditë aktivitete për të gjitha moshat

Ashtu siç është bërë traditë tashmë, për të katertin vit radhazi, Peza do të presë të shtunën dhe të dielën, më 15 dhe 16 Shtator, një sërë aktivitetesh që, jo vetëm evokojnë atë ngjarje të rëndësishme për historinë e luftës antifashiste, por edhe që do të krijojnë mo

Horoskopi, si sillen 12 shenjat përballë gatimit!
  • 2018-09-12

Horoskopi, si sillen 12 shenjat përballë gatimit!

A jeni i shpejtë si Dashi apo e përpiktë si Virgjëresha? Zbuloni ndikimet e yjeve në qëndrimet tuaja në kuzhinë Kënaqësitë e tryezës pa dyshim vlerësohen nga të gjithë, por disa duan që kuzhina të jetë plotësisht e rregullt dhe të respektojnë rregullat strikte në ushqim, ndërs

Spiropali: Opozita po e bën betejën parlamentare në hotelet me 5 yje
  • 2018-09-08

Spiropali: Opozita po e bën betejën parlamentare në hotelet me 5 yje

Pas mbledhjes së kryesisë së Partisë Socialiste, Elisa Spiropali bëri me dije se janë përcaktuar detyrat e reja në sekretariat. Spiropali foli edhe në lidhje me opozitën, duke theksuar se kjo e fundit ka vendosur ta bëjë betejën parlamentare në hotelet me 5 yje të Shqipërisë. Refuz

5 Yjet kundër TAP, Blair tenton të bindë Salvinin për përshpejtim punimesh
  • 2018-09-05

5 Yjet kundër TAP, Blair tenton të bindë Salvinin për përshpejtim punimesh

Varësia nga gazi rus vijon të mbetet një problem madhor për Europën dhe çelësi për të hapur një dritare të re në këtë sektor mbetet finalizimi me sukses i punimeve për gazësjellësin TAP, me burimin në Azerbajxhan, lobuesi më i madh i të cilit është ish-kryeministri britanik Ton

Salvini: Merkel e nënvlerësoi çështjen e emigrimit
  • 2018-09-04

Salvini: Merkel e nënvlerësoi çështjen e emigrimit

Ministri i Brendshëm i Italisë, Matteo Salvini thotë në intervistë me Deutsche Wellen se qeveria gjermane e nënvleftësoi rrezikun e konflikteve sociale për shkak të migrimit. Deutsche Welle: Kanë kaluar gati 100 ditë që kur jeni në post me qeverinë tuaj të re. A mendoni se keni nisur